Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

OKO-37.KRÓLEWSKIE ŹRÓDŁA ZAPRASZAJĄ

Październik 24, 2013

W numerze miedzy innymi:
OKO INTERWENCJA: Problem rozwiązany!!!
GRAJĄ DLA PIOTRKA; SKAZANI KU PRZESTRODZE; XXX BIESIADA GAWĘDZIARZY…; 65 LAT SUKCESÓW SZKOŁY DRZEWNEJ; DODATEK ENEA WYTWARZANIE; LEGION WICELIDEREM
37_2013
tutaj wersja elektroniczna: 37_2013

12 odpowiedzi na “OKO-37.KRÓLEWSKIE ŹRÓDŁA ZAPRASZAJĄ”

 1. bonus pisze:

  Nie mogę zamieścić komentarza. Czyżby trzeba było czekać na zatwierdzenie Admina?? bo jest cisza…

 2. jeż pisze:

  Ciekawe kto podpuścił tego oborowego. nie mógł byc taki odwazny jak zwalniali np. córke poprzedniego przewodniczącego związków w elko? Dopiero teraz się obudził?

 3. hihi pisze:

  Kolega pisze że jest zdesperowany,tylko taki kryształ to sam niejest,To jedno ale toze jednego capneli na drodze z promilami i bodajże po 2mies.przyjeli go na magazyn to druga sprawa.Bez wiedzy tej pani i prezesa Z. na p[ewno to sie nie odbyło. tylko co to da. Jak W. chciał ja zwolnić to zaraz sam poleciał ze stołka.

 4. sąsiad pisze:

  Dni tej spadającej gwiazdy są już i tak policzone.Jej upadek będzie o wiele mniej bolesny jak problemy z szukaniem nowej pracy po wywaleniu jej z elko. kto takie (..), byle co przyjmie
  Na rozliczenie też przyjdzie czas,znajdą się tacy co chętnie to…to rozliczą…
  Inna osoba spaliła by się ze wstydu ale ona nawet tego nie posiada.
  Po prostu pusta wydmuszka ( w której jest przeciąg i nie żle ciągnie).

 5. janek pisze:

  Co tam Pani W kogo to obchodzi POMOŻCIE mojemu koledze Grają dla Piotrka Wspomóżcie go Jest młody chce cieszyć się zyciem. Pomóżmy mu.

 6. j23 pisze:

  Musi z bidulą już być krucho skoro skoro nawet ludziom nie chce się komentować.chodzą słuchy,że w tej nowej strukturze co ma byc po nowym roku nie bedzie już kadr tylko inna komórka i kierownikiem ma byc ktoś inny, ale nie ta pani,

 7. Bronek pisze:

  Jeż, kto go podpuścił to wiadomo. Jego kolegą jest pan P z pisu który obraził się na panią W i byłego pana Z

 8. Obserwator pisze:

  Panie Bronku, bzdura co to jest za figura ta pani W i ten pan Z , o panu Z nawet najlepsi koledzy już zapomnieli a o niej zapomną wkrótce,nie ma się na kogo i po co obrażać .Głowa do góry może być tylko lepiej.

 9. Bronek pisze:

  W CUW na pewno będziecie mieli lepiej

 10. Zenek pisze:

  Związki Zawodowe także przechodzą do CUW.

 11. Przecież to podobno tylko i wyłącznie dzięki byłemu Zarządowi i obecnym związkowcom panu St,panu Sze i panu Wi,doszło do tak szybkiej realizacji tej niedobrej dla pracowników Elko decyzji.Zobaczcie jak dla niektórych jest ważna extra premia itp.Wstyd i żenada, przy następnych wyborach wybierzemy bardziej mądrych i godnych reprezentacji związków zawodowych ludzi.Teraz robią duże oczy i małpi wyraz twarzy udając zdziwionych, a to tylko Premia,Premia,Premia,tyle są warci.Obecnie pisanie pism nic nie da, Panowie związkowcy ! Było wtedy nie brać premii tylko pisać pisma i próbować przynajmniej jakoś przeciwdziałać błędnym zapędom pana Z ..i pana Po…To tyle panowie, nie ośmieszajcie się bardziej jak jesteście śmieszni ,załoga wam to wynagrodzi…….. !

 12. EWA pisze:

  Należy się dziwić że Pracownicy należą do takich Związków. Może jeszcze nie jest za późno żeby powstał prawdziwie niezależny Związek zawodowy ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.