Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

ZA 100. DNI MATURA…

Styczeń 30, 2014

W najnowszym Tygodniku OKO 4 (239):

STRAJK W ELKO?! , Matura za 100 dni,

04_2014
tutaj wydanie elektroniczne: 04_2014(1)

3 odpowiedzi na “ZA 100. DNI MATURA…”

 1. agnieszka pisze:

  W tym numerze OKA słusznie została zwrócona uwaga na brak jakichkolwiek informacji o imprezie sportowej, która odbyła się 19 stycznia na Hali Sportowej. Świetna impreza z 1-ligowymi piłkarzami, powiedziałbym że powinno to był obowiązkiem w tym dniu stawienia się wszystkich szkół podstawowych (nie wspomnę o starszych uczniach) na Hali Sportowej. Jeśli weźmiemy pod uwagę różne akcje w Kozienicach, to większość jest nagłaśnianych akcji czy wydarzeń takich o których nawet nie powinno się mówić. Choćby kilka lat temu spotkanie z Palikotem o którym nie dość że głośno było w lokalnych mediach to jeszcze w ogólnopolskich. Czy naprawdę wydziały kultury, sportu, edukacji nie widzą potrzeby aby interesować uczniów takimi inicjatywami? Często narzekamy, że szkoła przestaje uczyć tego co powinna, zaprasza się jakiś genderowców, homoseksualistów, itp. na wykłady, których to nie powinno w ogóle być. A w przypadku rozwijania w duchu patriotyzmu kulturalno-sportowego mało się robi.

 2. internurek pisze:

  Redakcja się bardzo opuszcza z newsami.
  A to kroi sie bardzo ważne głosowanie na najbardziej przedsiębiorczą kobietę 2013, a OKO nic.

  od redakcji: Tzw.plebiscyt na … organizuje gazeta Echo, nam nic do tego. Każdy może wysłać sms-a Panie Internurku. Nawet kobieta przedsiębiorcza!

 3. Henio pisze:

  Daj już spokój z tym turniejem Muchy. Żadna jakaś wyjatkowa impreza, było już setki duzo wiekszych i ciekawszych a kolejne przed nami. Naprawde zadne wydarzenie. Pozatym podpisujesz sie agnieszka a pozniej piszesz powiedziałbym- czyli co-gender:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.