Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

PIONKI BĘDĄ MIEĆ AUTOSTRADĘ. INFORMATYCZNĄ! – OKO NR 26/261

Lipiec 24, 2014

W najnowszym numerze:

– wywiad Markiem Janeczkiem, burmistrzem Pionek;

– święto policji w Zwoleniu;

– sensacja archeologiczna w Sieciechowie;

– relacja z Dni Garbatki 2014;

– warecki questing;

– MPKS Zwoleń z potrójnym podium;

– z wizytą w fabryce futbolu cz.5;

– wywiad z Czesławem Mozilem

26_2014

Najnowszy numer dostępny jest tu: 26_2014

Jedna odpowiedź do “PIONKI BĘDĄ MIEĆ AUTOSTRADĘ. INFORMATYCZNĄ! – OKO NR 26/261”

 1. Internauta pisze:

  – Jak co roku w całej Polsce 1 sierpnia o godzinie 17.00 zawyją syreny w godzinę „W”. Wszystkie miasta informują bądź przypominają, co wydarzyło się w 1944 roku. W tym roku jest to pełna rocznica „70” Wybuchu Powstania. Zastanawiam się jak interpretować Komunikat znajdujący się na stronie Urzędu Miasta i Gminy Kozienice, w którym burmistrz informuje, że „w dniu 1 sierpnia 2014 o godz. 17.00 w ramach wojewódzkiego treningu Systemu Wykrywania i Alarmowania na terenie miasta Kozienice zostanie przeprowadzony test sprawności syren alarmowych… .”, gdzie nie ma słowa o rocznicy Powstania Warszawskiego.
  – Czy władze miasta mają nas kozieniczan za ciemną masę, której nie trzeba przypominać polskiej historii? Skoro rocznie produkowane są różne ulotki, biuletyny, w których władze miasta chwalą się sukcesami czy organizują imprezy medialne by wykreować siebie, to może należałoby wydać kilka-kilkanaście tysięcy zł na plakaty lub ulotki (żeby dotrzeć do każdego mieszkańca), w których byłoby przybliżenie 70 rocznicy Powstania Warszawskiego z przypomnieniem, że również u nas w Kozienicach zawyją syreny alarmowe.
  – Media na siłę pompują temat wojny w kraju i myślę, że tego dnia, niejeden mieszkaniec naszego miasta może przestraszyć się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.