Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

OKO nr 39

Listopad 14, 2013

W numerze m.in.: relacje z obchodów Święta Niepodległości, druga część wywiadu z burmistrzem Grójca- Jackiem Stolarskim, historia Legionu Głowaczów
39_2013

tutaj wersja elektroniczna: 39_2013

3 odpowiedzi na “OKO nr 39”

 1. OblaskowyAniol pisze:

  – Szkoda, że OKO oraz lokalne media nie poinformowały o spotkaniu z JKM. Ogólnie widzę, że brak informacji w mieście oraz gminie o ważnych wydarzeniach czy spotkaniach. A tyle przecież portali, mediów „lokalnych” jest. Podobnie ma się do KK czy TNP, którzy również o ważnych wydarzeniach informują tylko w telewizji a w sieć wrzucają to co było.
  – Wróćmy do obchodów 11 listopada, szkoda, że rzetelność niektórych lokalnych mediów jest podobna do rzetelności choćby tvn24, gdzie nie potrafią napisać o wydarzeniach, które odbyły się, co na nich działo się tylko zaczynają „nudzić”. Chyba niektórym „dziennikarzom” w regionie naprawdę brakuje patriotyzmu.

 2. admin pisze:

  Nie wiemy, czy inne media były o spotkaniu z p. Januszem K-M poinformowane. My nie, dowiedzieliśmy się o nim kilka godzin wcześniej z częściowo zaklejonego plakatu. W sprawie Święta Niepodległości-wystarczy poczytać ostatnie wydanie Oka.

 3. OblaskowyAniol pisze:

  do @admin: ws. Święta Niepodległości w OKU nie mam nic do zarzucenia, relacja na plus. Szkoda, że inne media nie piszą tak rzetelnie jak OKO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.