Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

WIELKI FINAŁ WARKA MUSIC SHOW

Sierpień 31, 2014

   W niedzielę 31 sierpnia, na „Przystani na Winiarach” w Warce odbędzie się wielki finał konkursu wokalnego WARKA MUSIC SHOW 4. Wystąpi w nim 18 osób, które wzięły udział w eliminacjach 25 lipca i 8 sierpnia. W 1 kategorii wiekowej (do 12 lat) wystąpi 10 osób, natomiast w drugiej (od 13 do 18 lat) 8 osób. 

Organizator konkursu – Gminna Jednostka Kultury „Dworek na Długiej” w Warce przewidział nagrody dla najlepszych trzech osób w każdej kategorii oraz nagrodę publiczności, która składać się będzie z dwóch elementów – w 50% z głosów zdobytych w głosowaniu internetowym (od 18 do 30 sierpnia na stronie www.warka24.pl/glosowanieWMS4) i 50% w głosowaniu publiczności po koncercie finałowym. Podczas koncertu 31 sierpnia uczestnicy w kategorii do 12 lat przedstawią dwie dowolnie wybrane przez siebie piosenki, natomiast osoby w kategorii od 13 do 18 lat – jeden dowolnie wybrany utwór oraz piosenkę z repertuaru zespołu Dżem.

Do finału zakwalifikowali się: w kategorii 1: Hanna Bernaciak, Zuzanna Gallopeni, Klaudia Jędral, Monika Jędral, Martyna Osińska, Natalia Słoniewska, Jakub Sobczak, Maria Strzelczyk, Karolina Zapaśnik i Natalia Ziemiańczyk oraz w kategorii 2: Andrea Czesak, Katarzyna Górzyńska, Aurelia Kalbarczyk, Wiktoria Konopnicka, Magdalena Krakowiak, Marta Olczak, Patrycja Olędzka i Julita Zawodnik.

WMS4-na-www-zm1

Piękna płyta dla każdego!

Również 31 sierpnia, na „Przystani na Winiarach” będzie miała miejsce premiera płyty laureatów zeszłorocznego konkursu wokalnego WARKA MUSIC SHOW 3. Na każdego kto przyjdzie w niedzielę na imprezę zaplanowaną od 12 do 20 czekać będzie bezpłatny egzemplarz płyty, na której usłyszymy wielkie polskie szlagiery tj. „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn, „Och życie kocham cię nad życie” Edyty Geppert, „Pogodę ducha” Hanny Banaszak, „Nic nie może wiecznie trwać” Anny Jantar, ale i nowsze hity – „Tak smakuje życie” ENEJ. Zmierzyli się z nimi laureaci zeszłorocznego konkursu wokalnego: Wiktoria i Aleksandra Tomaszewskie, Julia Wolska, Kuba Sobczaka, Wiktoria Barszcz, Ola Krawiec, Paulina Gnap, Amelia Chodoła, Natalia Ziemiańczyk i Małgorzata Sikorska-Bienias.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.