Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

Wakacyjny Plenerowy Maraton Filmowy

Sierpień 17, 2013

Dom Kultury w Zwoleniu zaprasza na Wakacyjny Plenerowy Maraton Filmowy

W piątek 23 sierpnia o godz. 21.00, w ogrodach domu kultury wyświetlone zostaną dwa filmy: komedia „Taxi A” z Marianem Dziędzielem w roli głównej i dramat obyczajowy „Mój rower” z Arturem Żmijewskim.

Dom Kultury w Zwoleniu zaprasza do udziału w konkursie „Foto – Lato” i czeka na fotograficzne relacje z tegorocznych wakacyjnych wypraw w dowolne miejsca na świecie. Najpiękniejsze zdjęcia trafią na wystawę, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone za kilka tygodni.

Fotografie mogą zgłaszać autorzy w różnym wieku, a będą one oceniane w kategoriach do i powyżej 18 lat. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia, wykonane samodzielnie i podpisane.

Prace należy składać lub przesyłać pocztą na adres: Dom Kultury, Aleja Jana Pawła II 6, 26-700 Zwoleń. Termin przyjmowania propozycji upływa 30 września.

Oficjalne wręczenie nagród i ogłoszenie wyników odbędzie się w październiku, a wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii podczas dorocznej Biesiady Gawędziarzy, Poetów i Śpiewaków Ludowych. Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.dkzwolen,vot..pl. Szczegółowe informacje w tej sprawie można też uzyskać telefonicznie pod numerem: 48 676 27 85.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.