Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

DZIEŃ DZIECKA W WARCE

Maj 25, 2015

Centrum Sportu i Rekreacji oraz Gminna Instytucja Kultury Dworek na Długiej w Warce wraz z partnerami zapraszają wszystkie dzieci, zarówno młodsze jak i starsze na piknik z okazji Dnia Dziecka!

Zabawa odbędzie się 31 maja na wareckim rynku, gdzie od 14:00 będzie czekać na Was wiele atrakcji! Wspólnie ze Świetlicą z Bończy będzie można stworzyć budowlę z wielkich klocków. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna przygotuje konkurs dla „Moli Książkowych”. Ze Stowarzyszeniem ANIMATOR będzie można zabawić się podczas warsztatów i zawodów sportowych. Nie zabraknie oczywiście uwielbianych przez dzieci dmuchanych zjeżdżalni. Natomiast Szkolne Koło Wolontariatu działające przy PG w Warce pomaluje roześmiane dziecięce buźki i stworzy ciekawe zwierzątka z baloników. A w chemicznym laboratorium wykonamy przedziwne eksperymenty. Dzielni strażacy zaprezentują dzieciom wóz, dzięki któremu gaszą wszystkie pożary w okolicy. Miłośnicy gier planszowych również znajdą na pikniku coś dla siebie, a Ci, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w planszówkach, może odkryją nową pasję? Co ważne – przed wakacjami warto oznakować swój rower – i właśnie 31 maja będzie ku temu okazja (przy znakowaniu rowerów wymagany będzie dowód osobisty oraz dowód zakupu).

Na rynku pojawi się także duża scena, na której będzie się wiele działo:

 • 14:00 – Występy grup działających w CeSiR;
 • 15:00 – Koncert „Kolorowe nutki”;
 • 16:30 – Teatrzyk „Bajkotworek i bajek pełen worek”;
 • 17:30 – Pokaz Musztry Paradnej w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Moderato;
 • 18:00 – Występy dzieci i młodzieży ze szkół w gminie Warka;
 • 19:00 – Pokaz balonów.

Organizatorzy:

Samorząd Miasta i Gminy Warka, Centrum Sportu i Rekreacji, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. wraz z partnerami: Ochotnicza Straż Pożarna w Warce, SPZOZ w Warce, MGBP w Warce, Komenda Policji w Grójcu, Warecki Klub Fantastyki i Gier, Szkolne Koło Wolontariatu z PG w Warce, Stowarzyszenie ANIMATOR, Świetlica z Bończy, Piekarnia KAZANA serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy!

Dzien Dziecka_banerek

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.