Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

ZUCHWAŁA KRADZIEŻ

Listopad 18, 2015

Nie ma to jak włamać się do auta byłego szefa… z takiego założenia wyszedł pewien 33 latek, który w dniu (17.11.2015) ukradł radioodtwarzacz, z auta należącego do jego byłego szefa.

Jak wynika z ustaleń kradzież radioodtwarzacza miała być rekompensatą. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu II.

W nocy doszło do włamania do zaparkowanego na ulicy Wiejskiej pojazdu marki bmw. Łupem sprawcy padł radioodtwarzacz. Następnego dnia policjanci z Komisariatu II zatrzymali podejrzanego 33-latka. Jak ustalili, mężczyzna był byłym pracownikiem pokrzywdzonego, który dokonał kradzieży traktując ją jako rekompensatę za złe rozliczanie. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i wyjaśnił okoliczności. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mat. Justyna Leszczyńska
KMP Radom

Tygodnik OKO

2 odpowiedzi na “ZUCHWAŁA KRADZIEŻ”

 1. XYZ pisze:

  News godny POWAŻNEGO DWUTYGODNIKA ! nie wstyd wam ?

 2. Mściwy Chamek pisze:

  A gdzie masz poważne newsy? Na Tygodniku chociaż podają prawdę o „betonie rządzącym” w Kozienicach, a nie ściemę, że wszystko jest wspaniale jak na kozienice24. Lokalne media zajmują się lokalnymi sprawami, więc wstyd? XYZ palnij się w głowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.