Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

ZAŻYWAŁ NARKOTYKI I WOZIŁ LUDZI BUSEM

Luty 12, 2014

   Policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali 32-latka, który będąc pod wpływem narkotyków przewoził ludzi busem na trasie Kozienice-Radom.

We wtorek funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego przekazali informację radomskim policjantom, że kierowca busa najprawdopodobniej prowadzi pojazd pod wpływem środków odurzających.

– Policjanci udali się na ulicę Struga gdzie skontrolowali pojazd marki mercedes sprinter. Bus ten przewoził pasażerów na trasie Kozienice Radom i w aucie jechało 6 osób. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 32-letniego kierowcy oraz czy nie jest pod wpływem narkotyków. Badanie wykazało, że zanim 32-latek wsiadł za kierownicę zażywał amfetaminę i marihuanę. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili samochód, a w trakcie przeszukania zatrzymanego ujawniono i zabezpieczono susz roślinny oraz szklaną fifkę – informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

32-latek trafił do policyjnego aresztu, a policjanci prowadzą kolejne czynności w tej sprawie.

5 odpowiedzi na “ZAŻYWAŁ NARKOTYKI I WOZIŁ LUDZI BUSEM”

 1. Jacek pisze:

  Kto od kogo kopiował – Wy z Echa, czy Echo od was? Bo treści kropka w kropkę podobne do siebie.

 2. kopia pisze:

  -informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu. no i wsio jasne

 3. Mariusz Basaj pisze:

  Są to treści, jakie podają do informacji policjanci z KWP w Radomiu.

 4. tomek pisze:

  Ej nie tak dawno też POlicyjny komunikat drukowali w oko,treść komunikatu niespecjalnie POkrywala się z prawda ale POszlo w swiat …

 5. Majaa pisze:

  Masakra, co za totalny brak wyobraźni i odpowiedzialności. Teraz czeka go kara: „Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” (art. 178a par. 1 kodeksu karnego) a ponadto: „sąd orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych albo pojazdów mechanicznych określonego rodzaju, jeżeli sprawca w czasie popełnienia przestępstwa wymienionego w § 1 był w stanie nietrzeźwości, pod wpływem środka odurzającego lub zbiegł z miejsca zdarzenia określonego w art. 173, 174 lub 177” (art. 42 par. 2 kodeksu karnego) źródło: http://www.eporady24.pl/prowadzenie_samochodu_pod_wplywem_narkotyku,pytania,6,63,2916.html lepiej kilka razy zastanowic się, zanim wsiądzie się za kierownice pod wpływem narkotykow czy alkoholu. Wielka szkoda, że grożące za to kary w ogóle nie odstraszają lekkomyślnych kierowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.