Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

ZAUWAŻYLI GO WISZĄCEGO NA ALTANIE

Kwiecień 25, 2014

Dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej reanimacji przez zwoleńskich policjantów, udało się uratować niedoszłego samobójcę. Mężczyzna próbował się powiesić.

W czwartek w nocy dwóch policjantów z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Zwoleniu zostało skierowanych przez dyżurnego na interwencję domową w Zwoleniu. Młoda kobieta zgłosiła, że jej były chłopak puka do jej drzwi i na jej prośby nie chce opuścić terenu posesji. Przybyłych na miejsce interwencji funkcjonariuszy, zgłaszająca kobieta poinformowała, że mężczyzna już odszedł, ale nie wie w którym kierunku. Policjanci postanowili sprawdzić teren przyległy do domu.

Przy altanie policjanci zauważyli wiszącego mężczyznę. Po odcięciu paska, natychmiast przystąpili do reanimacji. Jednocześnie jeden z policjantów powiadomił dyżurnego o przebiegu interwencji i konieczności wezwania na miejsce karetki pogotowia. Po kilku minutach prowadzonej reanimacji, niedoszły samobójca odzyskał przytomność jeszcze przed przyjazdem karetki. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Zwolenia. Decyzją lekarza 23-latek został przewieziony do szpitala w Radomiu.

asp. Jacek Szarpak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.