Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

GROŹNY WYPADEK POD MAGNUSZEWEM [NOWE FAKTY, WIDEO]

Lipiec 2, 2014

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę w miejscowości Bożówka (gm. Magnuszew). Mimo, że wypadek wyglądał bardzo drastycznie, to na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak dowiedzieliśmy się od policji, samochodem ciężarowym (cysterną) kierował 27-letni mężczyzna, dostawczym 23-latek. Policja zatrzymała prawo jazdy sprawcy wypadku.

Materiał filmowy podesłał nam jeden z czytelników. Uwaga – mocne nagranie.

Film do obejrzenia TUTAJ.

wypadek

 

4 odpowiedzi na “GROŹNY WYPADEK POD MAGNUSZEWEM [NOWE FAKTY, WIDEO]”

 1. jaku pisze:

  To pewnie Ożarów, z cementowni, ci jeżdżą jak wariaci. całe szczęście,że chyba nic się nie stało. widać kierowcę z transbudu na drodze. no to dzięki kamerce wiadomo, kto co!

 2. .. pisze:

  kilka razy jeździłem z chłopakami z Ożarowa i jeśli chcesz wiedzieć to oni nie jeżdżą szybciej jak 80 km/h, bo oni mają płacone za godzinę jazdy, i nie muszą się spieszyć, a te ciężarówki, o których piszesz to są z firm spedycyjnych, które płacą kierowcom za kurs więc jeżdżą jak wariaci aby zrobić więcej kursów, a na silosach muszą mieć oznaczenie, że wiozą cement z Ożarowa, więc każdy ich myli.

 3. .... pisze:

  no tak najlepiej zabrac prawo jazdy i po krzyku tylko dlaczego jak policjanci roz…ali vectre kilka razy to im nie odebrano,rzady Tuska, szuka zrodla pieniedzy to beda zarabiac na prawach jazdy,tylko co dla nie ktorych to jest zrodlo utrzymania rodziny,brak słów,gorzej jak w rumuni sie dzieje

 4. Anonim pisze:

  TO NIE JEST KIEROWCA Z SPEDYCJI OŻARÓW PONIEWAŻ Z TYŁU BECZKI NIE PISZE CO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.