Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

WARKA – KONCERT NA POWITANIE LATA

Czerwiec 11, 2015

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na V Wieczór z Kulturą, który odbędzie się 20 czerwca (sobota) o godzinie 19.00 na tarasie Pałacu Pułaskich.

Tym razem główną atrakcją będzie koncert, „Na przywitanie lata” w wykonaniu artystów ze znakomitej warszawskiej orkiestry Sinfonia Viva pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza. Sinfonia Viva to orkiestra, która powstała w 1998 roku z inicjatywy Tomasza Radziwonowicza. Tworzą ją utalentowani muzycy, absolwenci i studenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Orkiestra w swoim dorobku ma kilkadziesiąt wydanych płyt. W 2011 roku płyty nagrane przez Orkiestrę z muzyką Waldemara Kazaneckiego oraz Krzysztofa Komedy wydane w serii „Wielcy kompozytorzy filmowi” – otrzymały status Złotej Płyty. Album zatytułowany „Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości” otrzymała status Platynowej Płyty!

Cykl spotkań pn.: „Wieczór z Kulturą” to nowa propozycja i zaproszenie do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. To również możliwość poznania artystów scen teatralnych i operowych, muzyków, kompozytorów, aktorów, poetów, cenionych ludzi kultury.

Koncert jest biletowany. Bilety w cenie 40 zł/os. można nabyć w kasie Muzeum. Rezerwacja biletów odbywa się w kasie Muzeum lub drogą elektroniczną pod adresem: rezerwacja@muezumpulaski.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Partner „Wieczoru z Kulturą”:
Angelika i Jarosław Nowociel, Warszawska Wytwórnia Wódek KONESER, Grzegorzewice.


zdjęcie kolorowe

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.