Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

TRZECH MĘŻCZYZN NIE ŻYJE

Listopad 8, 2014

Trzy osoby zginęły na krajowej 9
W Skaryszewie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Trzy osoby jadące VW golfem zginęły na miejscu zdarzenia. Krajowa 9 przez kilka godzin była zablokowana i policjanci kierowali ruch objazdami.
-Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 23 na krajowej drodze nr 9. Od Skaryszewa w kierunku Iłży jechał pojazd marki vw golf, którego kierujący na łuku drogi po wykonaniu manewru wyprzedzania najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki daf, który prowadził 32-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Trzech mężczyzn jadących vw, w wyniku uderzenia poniosło śmierć na miejscu. To mieszkańcy gminy Skaryszew i Kowala w wieku 19, 23 i 30 lat, poinformowala media Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.
Podczas wykonywanych na miejscu czynności przez mundurowych przez kilka godzin droga krajowa nr 9 na tym odcinku była całkowicie zablokowana i policjanci kierowali ruch objazdami. Na miejscu wypadku był także prokurator. Funkcjonariusze wyjaśnią wszystkie okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.
WYPADEK_5345

WYPADEK_5370

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.