Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

TRAGICZNY WYPADEK (AKTUALIZACJA, NOWE FAKTY)

Kwiecień 8, 2014

We wtorek, po godzinie 20:00 na 32.kilometrze trasy Radom -Kozienice (okolice wjazdu do Królewskich źródeł) zderzyły się  samochody: Renault Laguna na radomskiej rejestracji oraz SEAT Toledo zarejestrowany w powiecie kozienickim. Jak podaje radomska policja – dwie osoby zginęły, a dwie pozostają w szpitalu.

– Seat toledo z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z renault laguna. 48-letni kierowca seata, mieszkaniec powiatu kozienickiego, zginął na miejscu zdarzenia. Do szpitala przewieziono 18-letnią kierującą renault oraz dwoje pasażerów z tego pojazdu, 43-letnią kobietę oraz 24-letniego mężczyznę. Pasażerka  renault zmarła w szpitalu – informuje Justyna Leszczyńska z KMP  w Radomiu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

2 odpowiedzi na “TRAGICZNY WYPADEK (AKTUALIZACJA, NOWE FAKTY)”

 1. Anonim pisze:

  ta droga nie zmienia się od nastu lat kilkanaście lat temu był podobny wypadek i 2 ofiary śmiertelne.Może czas na refleksje co do tej trasy panie burmistrzu ?

 2. do anonima pisze:

  A co ma zrobić sam Burmistrz, skoro to jest droga wojewódzka? Województwo za nie odpowiada, a jeżeli ktoś coś może zdziałać to prędzej Starosta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.