Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

TRAGEDIA W STANISŁAWICACH. NIE ŻYJE 2. MŁODYCH LUDZI

Październik 18, 2013

W Stanisławicach gm. Kozienice w wypadku BMW zginęło dwóch młodych mężczyzn, mieszkańców Stanisławic.

O 2:05 dyżurny KPP w Kozienicach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Stanisławicach gm. Kozienice. Kierujący, jadąc ze Stanisławic do Kozienic najprawdopodobniej stracił panowanie nad BMW, którym podróżował wraz z pasażerem . Auto uderzyło w  ogrodzenie posesji następnie w słup trakcji energetycznej . BMW złamało się na pól. Mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu.
Kozienicka policja apeluje o zachowanie wszelkich środków ostrożności, zmienna pogoda, spadające liście, szybko zapadający zmrok mogą pogorszyć warunki jazdy. Bądźmy ostrożni. (na podstawie komunikatu KWP Radom)
Tyle zostało z przodu BMW…wypadek_wrak06… i z tyłuwypadek_007
Zdjęcia z miejsca tragedii. Fot. Tygodnik OKO
wypadek_9054Ekipa PGE kończy montaż nowego słupa, w identyczny wbiło się BMW. Energetycy do tej pory widzieli takie zniszczone słupy ale przez tiry lub ciężarówki.
wypadek_9063Siła uderzenia była tak duża, że elementy samochodu i części płotu rozrzucone zostały na odległość kilkudziesięciu metrów. W budynek widoczny w tle wbił się zawias z furtki.
wypadek_9058

13 odpowiedzi na “TRAGEDIA W STANISŁAWICACH. NIE ŻYJE 2. MŁODYCH LUDZI”

 1. piko pisze:

  Rety, ile oni jechali 200 przez tą wioskę

 2. mieszkaniec stanisławic pisze:

  na 200 sie licznik zatrzymał.

 3. kolega pisze:

  (do autora tego artykułu ) skoro byłeś na miejscu tragedii i robiłeś(aś) zdjęcia , to gdzie był ten betonowy płot , bo ten co został zniszczony był drewniany z betonowymi słupkami , rada na przyszłość żebys droga hieno urzywał mózgu w końcu po coś jest …

  • Edmund Kordas pisze:

   Taka była treść komunikatu KWP w Radomiu. Fakt nie ma tam betonowego ogrodzenia, nasz reporter był tam gdy energetycy zakończyli stawianie nowego słupa. I tyle w temacie drogi kolego, a czy były słupki czy płot, to już nieważne. Dwóch druhów nie stawi się już na zbiórkę.

 4. dama pisze:

  licznik nie zatrzymał się na 200!!! Ludzie puścili plotę i teraz każdy tą głupotę powtarza. Zastanówcie się co wypisujecie.

 5. Adi pisze:

  Słupy między płotkami były betonowe i to w nie walnęli

 6. Brat pisze:

  Panie wielki redaktorze dziękujemy bardzo za udzielanie „szczerych informacji” na temat wypadku w którym zginęli nasi synowie, bracia, koledzy na prawdę aż serce się kraje gdy od osób 3-cich dowiaduję się ”jak to było na prawdę” aż żal pomyśleć że jest pan takim bezmózgiem by opowiadać ludziom jak wyglądały ciała po wypadku, w jakich okolicznościach to się wydarzyło… droga hieno kozienickiego oka …. weź się czasem zamknij zanim puścisz famę która może kogoś zranić doszczętnie… pomyślałeś może o tym co by było gdyby się dowiedzieli o tych plotkach rodzice Łukasza lub Jacka ?! gdyby to ode mnie zależało już dawno straciłbyś pracę… bez prawa wykonywania zawodu…
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki, wieków amen. [*]

  • Edmund Kordas pisze:

   Wiem w jakim towarzystwie i z kim, rozmawiałem prywatnie na ten temat i kto jakie opinie, wątpliwości czy pytania wypowiadał na ten temat.
   Nie odpowiadam natomiast za to, kto i jak przekazuje, przekręca moje słowa lub dodaje jeszcze coś „od siebie” . NIGDZIE, czy to w oficjalnej rozmowie czy na tej stronie nie pozwoliłem sobie na opinie, które mi się przypisuje. A chłopaków po prostu żal, bez względu na to jak i dlaczego tak się stało.

 7. Blanka pisze:

  Aż żal czytać, co niektórzy z Was wypisują i jak obraźliwych słów używają…. Tragedia się stała wielka, ale nie obrażajcie innych na forum…. . Szczerze współczujemy rodzinie, znajomym, bo to wielka tragedia, ale wypisywanie wszelkich obelg pod adresem innych nie jest stosowne…. Szanujmy siebie nawzajem, a przede wszystkim zachowajmy rozsądek, łączmy się w cierpieniu z rodzinami poszkodowanych…. Życia niestety im nie wrócimy, ale jedyne co możemy zrobić to pomodlić się za dusze zmarłych i za ich rodziny przeżywające teraz wielką traumę….. Wypisywanie obelg w niczym nie pomoże, to nie złagodzi bólu po tak wielkiej stracie…..

 8. lazaaa pisze:

  jakby 100 jechali to samochod tak by nie wygladal i slupa energetycznego by nie skosili

 9. kolega 2 pisze:

  Panie Edmundzie. Bardzo bym prosił aby zainteresował się pan raczej tym co się zdarzyło po wypadku i opisał prace policji i służ medycznych nie zważając na okoliczności wypadku i wyjaśnił jak to możliwe ze czapka jednej z ofiar wraz ze szczątkami jego głowy została pozostawiona na miejscu wypadku i została znaleziona przez kolegów chłopaków którzy zginęli. Policjanci poinformowani przez nich o tym po przyjeździe zgodnie stwierdzili,że pewnie psy musiały rozwłóczyć… bardzo proszę pomyśleć o artykule na temat przeszkolenia służb, które zajmują się takimi wypadkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.