Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

SZLACHETNA PACZKA

Październik 12, 2013

logo_300_szlachetna paczka_copy

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy z Warki

SZLACHETNA PACZKA po raz trzynasty w Polsce, a po raz pierwszy w powiecie grójeckim, również w Warce poszukuje wolontariuszy. To ogólnopolski projekt pomocy przedświątecznej rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna.

Nadal czekamy na zgłoszenia wolontariuszy z Warki, ponieważ pragniemy objąć pomocą również rodziny z tego miasta. Bez wareckich wolontariuszy trudno będzie nam dotrzeć do tutejszych rodzin. Przed nami ostatnie chwile rekrutacji do drużyny SuperW, czyli Super Wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Czekamy na zgłoszenia do 15 października. Masz mnóstwo energii? Jesteś aktywny? Lubisz pomagać innym?  Chcesz poczuć, że to co robisz ma sens? Nie czekaj. Dołącz! Z nami masz szansę zmienić czyjeś życie.

Do zadań wolontariusza należy m.in. spotkanie z rodzinami w trudnej sytuacji materialnej i dobór tych, dla których pomoc materialna może być realną szansą na poprawę sytuacji; współpraca z darczyńcami przygotowującymi paczki oraz współpraca z innymi wolontariuszami w rejonie m.in. poszukiwanie darczyńców, organizacja magazynu, transport paczek.

Więcej informacji:

www.szlachetnapaczka.pl 

www.superw.pl

https://www.facebook.com/szlachetnapaczkagrojec

lub pod mailem: feliksiaki@gokgrojec.pl

 

Lider Szlachetnej Paczki  w rejonie Grójec i okolice

Ilona Feliksiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.