Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

SZALONE LATA…W ZWOLENIU

Sierpień 20, 2013

SZALONE LATA
Czy pamiętacie szalone lata dziewięćdziesiąte i niezwykłą popularność muzyki disco polo? Muzyki, która swą pozytywnie pojmowaną prostotą, lekkością tekstów i zabawowym charakterem łączyła pokolenia? Wciąż istnieją i są aktywne zespoły, które swoimi korzeniami sięgają początku boomu na disco polo. 15 sierpnia zwoleńska publiczność miała okazję bawić się przy muzyce disco polo w wykonaniu trzech zespołów.
Zespół „Po godzinach” jako pierwszy porwał do tańca zgromadzoną publiczność. Jest to formacja coverova działająca na rynku muzycznym od około dwóch lat ale w Zwoleniu zagrali po raz pierwszy.
Drugi zespół, który wystąpił na zwoleńskiej estradzie to „Vexel”, który powstał w 1994 i jak do tej pory może pochwalić się sześcioma wydanymi płytami. W swoim bogatym repertuarze posiadają piosenki takich zespołów jak Weekend, Focus czy Skaner. Główną dewizą zespołu jest to, że muzyka powinna łączyć, dlatego w ich repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie.
Jako trzeci wystąpił zespół „Maxim”, który jest już dobrze znany zwoleńskiej publiczności. Mówią
o sobie, że „bez muzyki nie potrafią żyć”. Potrafią zagrać wszystkie rytmy: od tanecznych po ciężkie rockowe brzmienie.
Licznie zgromadzona publiczność dała się porwać gorącym rytmom i wspaniała zabawa trwała prawie do północy. Mamy nadzieję, że niepowtarzalny urok i klimat imprezy na zwoleńskim rynku na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy zechcieli w niej uczestniczyć.
Inf. DK w Zwoleniu
IF

IF

IF

IF

IF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.