Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

ŚMIERTELNY WYPADEK W ELEKTROWNI KOZIENICE

Lipiec 23, 2015

Kolejny wypadek śmiertelny w kozienickiej elektrowni.

Jak podaje rzecznik Polimex-Mostostal, 23 lipca na budowie bloku energetycznego nr 11 w Elektrowni Kozienice doszło do śmiertelnego wypadku. 37-letni mężczyzna spadł z wysokości 16 metrów na posadzkę w trakcie wykonywania prac szalunkowych w zbiorniku retencyjnym popiołu. Mężczyzna był pracownikiem firmy Instal Warszawa, podwykonawcy Polimex-Mostostal. Teren wypadku jest zabezpieczony przez policję. Prokuratura i Państwowa Inspekcja Pracy zostały natychmiast powiadomione o wypadku. Okoliczności wypadku zbada prokuratura i policja.

Przypominamy, że nie tak dawno (marzec) doszło do podobnego wypadku gdzie życie straciła jedna osoba – tragiczny wypadek w elektrowni kozienice.

Więcej o przyczynach wypadku poinformujemy wkrótce.

Tygodnik OKO

3 odpowiedzi na “ŚMIERTELNY WYPADEK W ELEKTROWNI KOZIENICE”

 1. przykro pisze:

  Współczuję rodzinię! Ale takie rzeczy co się dzieją na tej budowie to paranoja! Ludzie pracują na czarno a gdy inspekcja przyjeżdża wszyscy o nich wiedzą! POLSKA!

 2. spawacz pisze:

  Petru: W elektrowni Kozienice spawacze z Indii zarabiają 100 zł na godzinę. A gdzie są Polacy?
  Mówił także o zmniejszeniu liczby szkół zawodowych. Podkreślał, że w elektrowni Kozienice spawacze zarabiają 100 zł na godzinę, ale pracowników brakuje i trzeba ich ściągać, m.in. z Indii. – A gdzie są Polacy? Wyemigrowali do Skandynawii, a nowych (spawaczy – red.)już nie ma, bo nie ma szkół zawodowych – mówił.

 3. lola pisze:

  spadaj z tym petru bo się zbiera na wymiociny delikatnie klepiąc w klawiaturę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.