Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

SIŁA MEDIÓW – CZYSZCZĄ POWIŚLE

Sierpień 25, 2014

   Nie trzeba było długo czekać na reakcję w sprawie zalanego Powiśla. Po publikacjach w Tygodniku OKO (tekst redakcyjny – „Zalane Powiśle” i „Żar z nieba a Powiśle po kolana w wodzie!” Dariusza Piwońskiego, str. 5 rubryka Zarządu Powiatowego PiS), jeszcze w czwartek (zanim zdążyliśmy dotrzeć z czasopismem do wszystkich naszych punktów dystrybucji) rozpoczęły się prace przy oczyszczaniu okolicy tzw. okularu w Świerżach Górnych. Z informacją, jeszcze przed godziną 12:00, zadzwonił do nas jeden z czytelników. Prace trwały do późnych godzin popołudniowych.  

Według naszych informacji trwają dalsze prace związane z udrożnieniem – sprawdzane i przeglądane kolejne punkty wymagające oczyszczenia.

d1 d2 d3 d4 d5

Zdjęcia wykonane przez p. Arkadiusza Molendę. Fotografie otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Dariusza Piwońskiego, który również pojawił się na miejscu.

d9

4 odpowiedzi na “SIŁA MEDIÓW – CZYSZCZĄ POWIŚLE”

 1. Chuda Lodzia pisze:

  Spece od Lodów szykują atak na kozienicki samorząd. Ze źródeł zbliżonych do kliki lodziarzy dochodzą plotki odnośnie zmiany herbu po wygraniu przez nich wyborów. Herbem będzie LÓD 3 GAŁKOWY !

 2. Keram pisze:

  Kasa w lodziarni już się kończy, teraz robimy skok na kasę gminną !

 3. tol pisze:

  Ciekawe czy ci komentując kiedykolwiek prowadzili własny biznes – zapewne pierdoly nigdy.

 4. Donek ma Tole pisze:

  Beneficjent: Telsako (Kozienice, ulica: Świerczewskiego .., Przedniczek Marek Prezes Zarządu( – KRS) Laboratorium nowoczesnych technologii. Kwota dofinansowania z LGD to 95 000 pln. A czy tol wie kto jest prezesem LGD ? Czy to nie ta sama osoba ? Jak taką praktykę można nazwać ?
  Kazdy niech sobie dopasuje co chce ! Delikatnie mówiąc ktoś tu zatracił poczucie przyzwoitości ! To tylko jeden z przykładów a w LGD jest ich więcej !
  By żyło się lepiej !!!! Hasło wdrożone w życie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.