Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

SEREK NA PIĄTKĘ!

Sierpień 21, 2013

25.08
GRZEGORZ SEREMAK w pierwszym swoim meczu w roli grającego trenera KP Stanisławice spisał się na piątkę, dokładniej to on i jego nowy zespół zasłużył na takie określenie. STANY wygrały w niedzielnym meczu na własnym boisku z KS Jastrząb 5:2 (2:0). Dwie bramki dla swojej drużyny strzelił popularny SEREK, kolejne dwa dołożył Ceglarz, jedno trafienie zaliczył Artur Marchewka. Spotkanie było zacięte a obserwowało je blisko 300 widzów. To rekordowa liczba w gminie Kozienice. Tyle osób zgromadziło derbowe spotkanie pucharowe MKS-u z Energią.
Grzegorz Seremak_ KP Stanisławice

21.08.SEREK W STANACH !
Piłkarska legenda Kozienic, Grzegorz Seremak w tegoroczne lato przestał być potrzebny w Energii Kozienice. Przez kilka tygodni było o nim cicho i oto dzisiaj poprowadził…pierwszy trening piłkarzy ze „Stanów” czyli KP Stanisławice. Grzegorz będzie grającym trenerem, zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Starzyka, którego ze stanowiska odwołał prezes klubu … Wojciech Starzyk. Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa! Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera zawodnicy ze Stanisławic rozegrają na własnym stadionie w najbliższą niedzielę z KS Jastrząb. Początek meczu o godzinie 15.00.
ps.Swoją drogą a gdyby tak zmienić nazwę z KP na KP STANY Stanisławice?
href=”http://archiwum.tygodnikoko.pl/wp-content/uploads/2013/08/Grzegorz-Seremak.jpg”>Grzegorz Seremak
Grzegorz Seremak jeszcze w barwach Energii.

5 odpowiedzi na “SEREK NA PIĄTKĘ!”

 1. joker pisze:

  Tyle lat w Kozienicach… a czy było jakieś oficjalne pożegnanie Grzegorza??

 2. kibic1 pisze:

  Nie było bo to w końcu jeszcze czynny gracz, insza inszość to to, że”SERKOWI” należy sie tzw, Benefis.

 3. mały pisze:

  Dokładnie, to jest jeszcze czynny zawodnik, a z tego co wiem to Energia chciała takie zakończenie zrobić. Jednak sam zawodnik nie wyraził na to zgody.

 4. obserwator pisze:

  Serek jest ikoną KOZIENIC. Niektórzy wieszają na nim psy że grał a to tu a to tam, bezapelacyjnie TEJ OSOBIE należy się szacunek za to co zrobił przez tyle lat kariery. Idioci go wyzywali, pisali na murach, wstyd i kompromitacja, Fajnie niech gra w Stanach, nowe boisko fajna atmosfera może coś zbudują razem, Powodzenia

 5. ola pisze:

  Pan Grzegorz powinien wreszcie zdać sobie sprawę z upływającego czasu. Oczywiście bardzo dobrze, że jeszcze pracuje w charakterze trenera i piłkarza – ale to już chyba w ramach zabawy! Patrząc na rozgoryczenie „ikony” odpowiedni czas na odejście nigdy by nie nastał – zdaniem Pana Grzegorza. W związku z tym chwała tym, którzy podjęli taką decyzję. Życzę powodzenia Energii i Panu Grzegorzowi również.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.