HUTNIK WARSZAWA – MAZOWSZE GRÓJEC 0:1 (0:0)
OSKAR PRZYSUCHA – MAZUR KARCZEW 2:1 (0:0)
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC – ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW 1:0 (1:0)

ZWOLENIANKA-ORZEŁ WIERZBICA 0:1

-Beniaminek przegrał na własnym boisku mimo, że ostatnie kilkanaście minut  grał w przewadze jednego zawodnika. Gospodarzom brakowało skuteczności.

FOTO OKO:
zwoleń_7572

zwoleń_7576

To tylko złudzenie, bramkarz Orła sparował piłkę na rzuy rożny

zwoleń_7580

Nie opłacało się dyskutować z sędzią, za chwilę drugą żółta i w efekcie czerwoną kartkę, zobaczy gracz Orła ( z nr 8)

zwoleń_7584

zwoleń_7587

zwoleń_7589

Zafrasowana mina obecnej na meczu Burmistrz Zwolenia -Bogusławy Jaworskiej, ale wnuczka i tak miała obiecane lody, bez względu na wynik.

LIGA OKRĘGOWA:

KP JAWOR STANISŁAWICE – ZAWISZA SIENNO 4:2 (1:1)

-Udany debiut drużyny ze Stanisławic, do 79 min. był wynik remisowy ale dobitka grającego trenera Grzegorza Seremaka  oraz gol -dosłownie w ostatniej sekundzie, z szybkiego kontrataku- A.Marchewki, zapewnił „Stanom” pierwsze zwycięstwo, w pierwszym meczu w lidze okręgowej  na stadionie  w Kozienicach. Obiekt w Stanisławicach nie został bowiem dopuszczony ze względu na brak prysznicy w szatniach.

PLON GARBATKA-LETNISKO – KS WARKA 3:3 (0:1)

-Plon do 61 minuty przegrywał 1:3,  Mateusz Kocyk wyrównującą bramkę ( z rzutu karnego) zdobył w 90 minucie!