Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

RIO. KŁOPOTY KOZIENICKIEGO MAGISTRATU

Lipiec 11, 2015

POKONTROLNE WNIOSKI RIO

Udzielanie nienależnych ulg i umorzeń podatków, w tym podmiotom, które nawet o to nie wystąpiły! Ze środków na promocję sfinansowano publikację książki dr.inż.Tomasza Śmietanki na kwotę 18.900zł. Udzielono niezgodną z prawem dotację dla starostwa powiatowego w Kozienicach, burmistrz przyznawał, niezgodnie z prawem, dodatki dla zastępców i skarbnika gminy itd. Łącznie Regionalna Izba Obrachunkowa zawarła w swym protokole 24 nieprawidłowości. protokół do UM w Kozienicach wpłynął 25 czerwca br.

Protokół_RIO

Tygodnik OKO

15 odpowiedzi na “RIO. KŁOPOTY KOZIENICKIEGO MAGISTRATU”

 1. zadowolony pisze:

  Tak,tak,panie Śmietanka dobre czsy dla pana się powli,ale wreszcie kończą. Nadciągają ciemne chmury w pana kierunku.Oj,oj,oj niedobrze panie Boobrze.

 2. obsewator pisze:

  To nie pierwsza kontrola Pana dr inż Tomasza Śmietanki chyba omani mieszkańców. Ale co dalej ?? anonimie?

 3. ?kpp pisze:

  kilka wniosków dosyć ciekawych bo jak wiadomo pomyłki są wszędzie, ale jak widać wiadomo czemu rada stoi za dr nauk humanistycznych to jeszcze bym prosił nazwy wszystkich podmiotów na korzyść których odstąpiono od ściągania podatków bo do mnie np. TW „dr” nie zgłosił się aby mi anulować opłaty za wywóz śmieci a nawet jego wierny giermek „jaguar” też tego nie zrobił. MAM NADZIEJ ŻE WSZYSTKIE NIEPRAWIDŁOWO POBRANE PIENIĄDZE ZOSTANĄ ZWRÓCONE PRZEZ NASZYCH MOŻNOWŁADCÓW!!! btw ile tej literatury sprzedano w UM bo gdzie indziej to chyba nie schodzilo

 4. kozieniczanka pisze:

  Panie kordas faj PAN spokój i tak pana nie wybiorą na burmistrza

 5. Kozieniczanin pisze:

  „kozieniczanka” najpierw polecam zapoznać się ze słownikem języka polskiego, albo poprosić „wujka” google o pomoc, po drugie jeżeli czyta Pani ze zrozumieniem to chodzi tu o sprawę ogółu – ludzi (specjalnie dla Pani przykład wyrazu bliskoznacznego), którzy mieszkają w Kozienicach, a według p. Śmietanki mieszkają w Ciemnogrodzie, gdzie tylko zwierzchnik i władca może sobie robić co mu się żywnie podoba. Stanowcze – DOŚĆ!

 6. Czytelnik pisze:

  Poprostu fajfus ,razem z tym jego jaguarem ,tym ciągle w za długich spodniach i resztą tego dziwnego towarzystwa.Dziwne tylko ,że niby taka inteligentna pani skarbnik też w to bagno brnie ,ba już w to wlazła po same uszy .Jesień nadchodzi a znią czas na sprzątanie nawet w zagrodzie i chlewiku fajfusa.

 7. Wi pisze:

  Kozieniczanko Ty możesz zachwalać i wybierać nawet największego lodziarza i złodzieja tacy w obecnych czasach mają się świetnie.
  A odnośnie przytoczonego nazwiska to nie masz prawa wypowiadać się za pozostałych.

 8. papuga pisze:

  Dlaczego wy tak się czepiacie dochtora ? Przecież w gminie zawsze wszystko robi się zgodnie z przepisami !
  Przeczytajcie Zastrzeżenia Burmistrza z dnia 7 lipca br do wystąpienia pokontrolnego skierowane do Kolegium RIO w Warszawie. Tam dochtor wszystko wyjaśnił i wykazał błędy kontrolującego np.
  „W opisie nieprawidłowości wskazano stronę 67 protokołu kontroli.
  Na wstępie należy zaznaczyć, że na stronie 67 protokołu kontroli opisano stan faktyczny dotyczący zlecenia wydruku publikacji natomiast nie zawarto żadnego stwierdzenia jakoby wydatku dokonano pomimo braku umowy zlecającej zadanie.”

  jes

 9. wolny pisze:

  Widać, że w urzędzie nie ma gospodarza. Każdy … na swój strój

 10. petent pisze:

  To skandal Pani burmistrz zarabiła około 200 tys. zł, burmistrz Śmietanka okOło 200 tys. zł ( łącznie z gospodarstwem, wynajmem miezskania, wykładami ) BURMISTRZ cZERWIŃSKI W SUMIE Z ŻONĄ OKOŁO 180 TYS. i mają taki bałagan w Gminie to ŻENADA

 11. petent pisze:

  To skandal Pani burmistrz Bebelska zarabiła około 200 tys. zł, burmistrz Śmietanka około 200 tys. zł ( łącznie z gospo­darstwem, wynajmem miezskania, wykładami ) BURMISTRZ cZERWIŃSKI W SUMIE Z ŻONĄ OKOŁO 180 TYS. i mają taki bałagan w Gminie to ŻENADA

 12. Lepszego nie ma pisze:

  Po co to wszystko wywlekać i tak lepszego kandydata od Śmietanki na Burmistrza w Kozienicach nie ma – tak wszyscy przed wyborami mówili. I to jest ciekawe, że w ponad 20-to tysięcznej gminie mieszkają same głąby i z kogo tu wybrać. Nie ważne kto rządzi najważniejsze, żeby „koryto” i „układziki” zostały, a są jeszcze z lat 60-tych. Nowy burmistrz i to jeszcze uczciwy, nie pijący to dopiero tragedia. Proszę Was dajcie spokój i nic już nie wywlekajcie. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Jest ok.

 13. HA HA HA pisze:

  Tu nie chodzi GAMONIU o burmistrza …tylko o to ,że dzieje się NIE ok! Jak można tego nie rozumieć? Wole nie mieć burmistrza i takich „układów w okolicy!!! … a dlaczego my wszyscy nie możemy mieć wpływu na nasze miasto…tylko darmozjady kokietujące swój chlewik i „ludzie odchodzący bez pokuty i honoru”?!?! A niestey to ,że nie ma dobrego kandydata to wina właśnie tej hierarchi, i strachu …… szkoda…hala za niska,basan za krótki,KINO WOW!,stadnina:( ,…każdy zdrowo myślący człowiek widzi ile mamy tutaj absurduw! I to w „kiedyś” jednym z „najbogatszych” powiatów czy gmin z potencjałem…..ile kasy i pasji marnuje się w tym mieście od wielu lat! Tępić trzeba patologie u władz

 14. wik pisze:

  wy się prodokujecie a sitwa hi hi z tego to.

 15. też pije pisze:

  Burmistrz co parę tygodni ma jakieś wtopy i to przez gorzałę, a zarządzanie gminą to nie ciekawe. Żenada Panie Śmietanka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.