Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

REPREZENTANT POLSKI W SIATKÓWCE O KULTURZE JAZDY

Lipiec 11, 2014

   Rozpoczęliśmy kampanię „Radomskie – regionem kultury na drodze” promującą bezpieczeństwo w ruchu drogowym, trzeźwość oraz kulturę i uprzejmości użytkowników dróg. Dzisiaj, o swoich spostrzeżeniami z korzystania z dróg mówi Robert Prygiel, były siatkarz, wychowanek Czarnych Radom, były reprezentant Polski, obecnie trener zespołu Cerrad Czarni Radom.

   Robert Prygiel jest znanym i popularnym mieszkańcem regionu radomskiego popierającym naszą kampanię. Jest kierowcą z kilkudziesięcioletnim stażem. Poprosiliśmy Roberta Prygla o samoocenę, jakim jest kierowcą?

   – Staram się być kulturalnym kierowcą. Jeśli są korki, zawsze staram się puścić kogoś z lewego pasa, staram się jeździć prawym pasem, nie spowalniać ruchu. Zwracam uwagę przed każdym przejściem dla pieszych, a zwłaszcza kiedy pada deszcz, bo mam na uwadze, że pieszy nie ma dachu nad głową – mówi Robert Prygiel.

   Pamiętajmy: uprzejmość i grzeczność straty nie przynoszą!

   Współorganizatorami kampanii „Radomskie – regionem kultury na drodze” są Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Komenda Miejska Policji w Radomiu, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Radomiu i Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

   Partnerami kampanii są: Urząd Gminy w Belsku Dużym, Urząd Miasta i Gminy w Szydłowcu, Urząd Gminy w Odrzywole, Urząd Gminy w Policznie i Urząd Gminy w Promnie, radomscy dealerzy samochodowi: Optimal sp. z.o. – Citroen, AC Cortes – Mazda, Ster – VW oraz M. i R. Prasek – Peugeot, a także firmy: „Kajtek” Stacja Demontażu Pojazdów, Auto Serwis Wójcik, EuroBord i Fototapety.

   Partnerami medialnymi kampanii są: Polskie Radio „Radio dla Ciebie” oraz lokalne gazety – Okolica i Tygodnik OKO.

Roman Furciński

Radommoto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.