enea_kozienice

RAFAŁ WOLSKI: PIERWSZA BRAMKA

Luty 8, 2014

Sobota, 8 lutego
W dzisiejszym meczu Fiorentiny z Atalantą Bergamo pierwszą swoją bramkę w meczu ligowym zdobył Rafał Wolski. Wychowanek Jastrzębia Głowaczów wszedł na boisko w 60 minucie spotkania, przy stanie 1:0 dla Fiorentiny. Grał dobrze a w 86 minucie strzelił w sprytny sposób bramkę ustalając wynik spotkania na 2:0.WOLSKI_RAFAŁ

Dzisiaj także w sali gimnazjum w Głowaczowie odbył sie turniej piłki nożnej chłopców ( rocznik 2002 i młodsi) zorganizowany przez klub Legion Głowaczów. O puchar wójta gminy Głowaczów rywalizowało 6. zespołów. Najlepszym okazał się Lider Lipsk. Podczas wręczania nagród indywidualnych, dyrektor gimnazjum Krzysztof Wolski podarował także fotografie swojego syna Rafała z autografem, który dzisiaj zdobył swoja pierwszą ligową bramkę we Włoszech. turniej_0396
Może wśród uczestników dzisiejszego turnieju jest już nowy talent na miarę Rafała ?
turniej_0432 Na fot. uczestnicy dzisiejszego turnieju.
Szerzej o turnieju w czwartek w papierowym wydaniu naszego tygodnika.