Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

RADIO!

Czerwiec 15, 2014

Miało być 1 kwietnia, ale stało się 13-tego w piątek! Po południu wyemitowalismy pierwsze dźwięki z naszego radia:) Przez kilka najbliższych tygodni będziemy testować sprzęt, jak również nadawać próbne audycje. Na razie można będzie posłuchać naszego radia tylko po wpisaniu adresu i loginu. Osoby, firmy lub instytucje zainteresowane naszym testowym programem prosimy o maila na adres: firma@tygodnikoko.pl

ps.

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło, że informacja o naszym radiu spotkała się z tak dużym pozytywnym odzewem. Co prawda, nasze studio wymaga jeszcze kilku udoskonaleń, ale już teraz możemy przeprowadzać nagrania i audycje testowe. Jesteśmy niezmiernie ciekawi Państwa opinii o naszej pracy antenowej.
Osoby, które chciałyby posłuchać naszych testów, prosimy o zamieszczenie w zapytaniu o login kilku informacji, które będą dla nas przydatne podczas badań słuchaczy: imienia, wieku ( chociażby orientacyjnie np. poniżej 18, 50+, 30-40 itp.), miejsca, w którym zamierzają nas Państwo słuchać (zwłaszcza informacja: dom czy zakład pracy) oraz czasu (pory dnia) o jakiej wygodnie będzie Państwu włączyć naszą radiostację. Prosimy także o numer telefonu kontaktowego (przydatny ale nieobowiązkowy!:).
Interesuje nas także sposób odbioru naszego radia. Czy korzystają państwo z komputera czy też z Internetu na urządzeniach mobilnych?
pozdrawiam
Edmund Kordas; 
512 495 193

Zapraszamy do współpracy: studio i stół reżyserski czeka! Możesz zostać spikerem, reporterem, DJ-em ale też i autorem audycji, gdzie zajmiesz się przygotowaniem i opracowaniem materiału czy realizatorem dźwięku. Teraz i Ty i my możemy sprawdzić Twoje możliwości, predyspozycje korzystając z radiowego sprzętu.
RADIO_6371
foto od strony studia na reżyserkę

Jedna odpowiedź do “RADIO!”

  1. Inka pisze:

    a jakiś namiar na kontakt o\którym mowa? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.