Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

PRZEDWYBORCZE HARCE?

Sierpień 25, 2015

Dzisiaj rano na ulicy Batalionów Chłopskich przechodnie mogli zobaczyć niecodzienny widok…

Na budynku poczty od ulicy Batalionów Chłopskich żółtą farbą zachlapany został szyld biura Platformy Obywatelskiej, jak i również balkon należący do LGD „Kozienice”. „Ucierpiał” w znaczący sposób również chodnik co pokazują poniższe zdjęcia.

Czyżby rozpoczęła się przedwyborcza nieczysta gra?

Fot. Bartosz Chmielak – Tygodnik OKO
Bartosz Chmielak

Ps. Już po publikacji niniejszego materiału otrzymaliśmy potwierdzoną wiadomość, że burmistrz Tomasz Śmietanka wystartuje w wyborach parlamentarnych z 4 miejsca na liście PO.

IMG_4930IMG_4932

IMG_4933

Tygodnik OKO

8 odpowiedzi na “PRZEDWYBORCZE HARCE?”

 1. Remigiusz pisze:

  To nie przedwyborcze harce a czysty WANDALIZM jaki panuje od dłuższego czasu i o którym władze miasta wolą udawać, ze nic nie wiedzą. Tyle czasu mówiło się o dodatkowych kamerach w mieście….Pytam, gdzie one są? A no właśnie. Nie ma.
  Skoro o Platformie mowa…nie jestem sympatykiem ich i obecnej „władzy” w mieście, ale wydaje mi się szanowna redakcjo, że powinniście na jesieni włączyć się w kampanię wyborczą, z tej pozytywnej strony. To jedyne wyjście, aby w mieście cokolwiek zmieniło się na lepsze i „trzymam” kciuki by Panu Burmistrzowi udało się dostać.

 2. vaulin pisze:

  pytanie dlaczego zolta a nie czerwona?

 3. zgred pisze:

  Remigiuszowi,
  platforma znów szuka jeleni i w Tobie znalazła,
  nowa twarz w PO Tomasza Śmietanki im już nie pomoże !

 4. bronek pisze:

  Kamery nawet te co są to nie działają

 5. lolo pisze:

  remigiusz,jeśli władza partoli robotę tu na miejscu /brak kamer lub zepsute/ to tak samo będzie partolić ,jak doctanie się wyżej i to ,człowieku ,popierasz?

 6. henryk pisze:

  „Funkcjo­nariusz publiczny, który, przekra­czając swoje upraw­nienia lub nie dopeł­niając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3”.

  Czy pobieranie nie prawnych dodatków jest szkodą publiczną ?

 7. wkz pisze:

  z tymi kamerami to są jaja… to po ch…. one są?ale co tam kamery żeby wrazie co sprawdzić teraz dzielna policja ma nową ROZRYWKĘ wlepiać mandaty WSZYSTKIM (i staruszkowie też) za przechodzenie nie po pasach za jezdznie rowerami po pasach ze nie ma rower swiatełta o 12 w poludnie lub rowerzysta kamizelki… do boju dzielni plicjanci aaahhhhoojjjj do boju jestem z WAS dumny. bo chyba minister wydał polecenie zeby w tym roku zarobić na skarb państwa mandatami. dzialajcie

 8. Alicja z po pisze:

  startując z PO Tomek zeszmacił sobie dalej nazwisko, które wcześniej ucierpiało poprzez alkoholowe jego ekscesy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.