Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

Policja poszukuje sprawców rozboju

Sierpień 21, 2013

Policja poszukuje sprawców rozboju
Zwoleńska policja poszukuje sprawców rozboju, który miał miejsce w dniu 14.08.br. w miejscowości Janów przy drodze krajowej K-12 Zwoleń – Radom.
Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 sierpnia br. około godz. 22.10 w miejscowości Janów na trasie Zwoleń – Radom. Według relacji poszkodowanego, w czasie kiedy jechał on drogą z Radomia w kierunku Zwolenia, na przystanku autobusowym w miejscowości Janów zauważył samochód osobowy marki BMW typ kombi koloru czarnego Lub granatowego oraz stojącą przy nim kobietę w wieku około 35 lat. Kobieta ta machała ręką próbując zatrzymać przejeżdżające pojazdy. Poszkodowany, który poruszał się samochodem osobowym marki Volvo S-60 koloru czarnego, zatrzymał się przy tej kobiecie chcąc udzielić jej ewentualnej pomocy. Jednak po wyjściu z pojazdu został zaatakowany przez nieznanych sprawców, którzy następnie dokonali kradzieży jego pojazdu. Zarówno samochód BMW jak i Volvo odjechały trasą 12 w kierunku Radomia.
Policja w Zwoleniu apeluje o pomoc w ustaleniu sprawców tego czynu. Szczególnie prosimy osoby, które w dniu przestępstwa w godz. 21.00-22.30 przemieszczały się drogą krajową nr 12 na odcinku Zwoleń – Radom, Radom – Zwoleń i były świadkami rozboju, bądź też widziały stojącą na zatoce autobusowej kobietę przy samochodzie marki BMW kombi koloru czarnego lub granatowego, która próbowała zatrzymywać przejeżdżające pojazdy. Informacje proszę przekazywać, dzwoniąc pod numery telefonów: 48 6767 216, 48 6767200, 997 lub 112.
asp. Jacek Szarpak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.