Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

PÓŁFINAŁ PP W ETV

Maj 13, 2015

Energia Kozienice – Ursus Warszawa na żywo w telewizji internetowej…

Już dzisiaj, w środę 13 maja w półfinale mazowieckiego Pucharu Polski IV-ligowa Energia Kozienice podejmie wicelidera III ligi – Ursus Warszawa. Miło nam poinformować, że spotkanie będzie można bezpłatnie obejrzeć w internecie.

Mecz transmitować będzie Telewizja internetowa ETV – www.etvlive.pl. To właśnie tam będzie można zobaczyć starcie rewelacji tegorocznych rozgrywek mazowieckiego Pucharu Polski z najwyżej sklasyfikowanym półfinalistą. Energię i Ursus w roli szkoleniowców do boju poprowadzą byli piłkarze występujący niegdyś na poziomie ekstraklasy – Paweł Potent i Ariel Jakubowski. Który z nich okaże się skuteczniejszy? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem!

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Spotkanie transmitowane będzie przy pomocy dwóch kamer w wysokiej jakości obrazu, któremu towarzyszyć będzie komentarz, który zapewnią byli i obecni współpracownicy tygodnika OKO: Emil Kopański – dziennikarz piłkarski ogólnopolskich mediów oraz Mateusz Pułkowski – wydawca lokalnego serwisu WiertualneKozienice.pl. Widzowie będą mieli także okazję obejrzeć studio przedmeczowe, w przerwie oraz po zakończeniu spotkania. Zapraszamy do śledzenia darmowej transmisji z tego wydarzenia. Wystarczy kliknąć w link: www.etvlive.pl i cieszyć się dobrym futbolem w rodzinnym wydaniu!

Edit (14.05.2015):

Po ciekawym a w końcówce bardzo emocjonującym spotkaniu lidera IV ligi Energia Kozienice musiała uznać wyższość wicelidera III ligi w spotkaniu finałowym Pucharu Polski w piłce nożnej na szczeblu okręgu mazowieckiego. Dwukrotnie kozieniccy piłkarze doprowadzali do remisu ale to ich rywale, piłkarze stołecznego URSUS-a w ostatnich minutach zdołali zdobyć bramkę na wagę awansu do dalszych gier w Pucharze. Energia co prawda odpadła z tegorocznych rozgrywek ale zawodnicy tego klubu zostawili sporo serducha na boisku i w pełni zasłużenie żegnani byli oklaskami od kozienickiej publiczności, wśród której podczas 2 połowy spotkania pojawił się burmistrz Kozienic Tomasz Śmietanka. Szczęścia gospodarzom jednak nie przyniósł.

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.