Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

A PO IMPREZIE… NA WŁAMANIE

Marzec 25, 2014

   Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Radomiu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy po imprezie włamali się do domu i samochodu.

– W piątek wieczorem grupa młodych osób świętowała pierwszy dzień wiosny na działce na terenie gminy Kowala. Podczas imprezy z ogniskiem jednemu z uczestników coś stało się z ręką dlatego pozostali pojechali z nim do szpitala. Wtedy dwóch młodych mężczyzn stwierdziło, że kolega zapomniał telefonu i wrócili się na teren posesji. Włamali się do domku i ukradli kurtkę z zawartością dokumentów. Następnie włamali się do zaparkowanego na posesji forda, ukradli m.in. radio, głośniki, narzędzia, linkę holowniczą i przewody rozruchowe – informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Policjanci zatrzymali do sprawy dwie osoby w wieku 16 i 18 lat, obaj są mieszkańcami gminy Kowala. Pełnoletni sprawca odpowie za kradzież z włamaniem (za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności). Natomiast wszystkie materiały w sprawie 16-latka zostaną przekazane do sądu dla nieletnich, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.