Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

PIJANY KIEROWCA WIÓZŁ 31 OSÓB

Czerwiec 10, 2014

Grójeccy policjanci zatrzymali kierującego autobusem, który miał blisko promil alkoholu w organizmie. W pojeździe należącym do jednego z przewoźników podróżowało 31 osób. 54-latek został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

W poniedziałek południu grójeccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość w przewozie osób”, w czasie których sprawdzano pojazdy komunikacji zbiorowej. Funkcjonariusze sprawdzali m.in. stan trzeźwości kierowców autobusów i busów.

W Belsku Dużym policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa należącego do jednego z przewoźników. Autobusem podróżowało do Warszawy 31 osób. Badania kierowcy alkomatem wykazało, iż jest on pijany. 54-letni mieszkaniec powiatu koneckiego miał blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej nie pojechał. Pasażerów z drogę zabrał inny autobus.

54-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Oprócz utraty prawa jazdy, grozi mu do 2 lat więzienia. Mężczyzna musi się także liczyć z konsekwencjami służbowymi i prawdopodobną utratą pracy.

policja grojec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.