Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

PIJANA MATKA PRZYJECHAŁA NA KOMENDĘ Z DZIECKIEM

Marzec 25, 2014

   Do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, na przesłuchanie przyjechała 33-letnia kobieta, a wraz z nią jej 3,5-letnia córka. W zdarzeniu nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że 33-latka była nietrzeźwa i kierowała samochodem. 

W piątek do Komendy Policji w Grójcu zgłosiła się na przesłuchanie 33-letnia kobieta, wraz z 39-letnim ojcem swojej córki. Jak się okazało, oboje byli pijani.  Matka miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu, ojciec dziecka – 3,5. Wspólnie opiekowali się 3,5-roczną dziewczynką, którą przywieźli ze sobą.

Kiedy policjanci z wydziału kryminalnego powiadomili policjantki zajmujące się problematyką nieletnich o tym fakcie, okazało się, że funkcjonariuszki widziały jak wspomniana kobieta przyjechała kilka minut wcześniej pod komendę samochodem, razem z dzieckiem i mężczyzną.

33-latka przyznała się do kierowania autem w stanie nietrzeźwości. Jak się ponadto okazało, nie posiada prawa jazdy i obowiązuje ją sądowy zakaz kierowania pojazdami, bo  wcześniej popełniła podobne przestępstwo.

Teraz kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za łamanie zakazu sadowego. Oboje rodzice odpowiedzą ponadto za  narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia małoletniej córki. Dziewczynką zajęła się babcia. Rodzice zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Agnieszka Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.