Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

PIJANA MATKA OPIEKOWAŁA SIĘ ROCZNYM DZIECKIEM

Luty 10, 2014

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miała matka z gminy Jastrzębia, która „opiekowała się” swoim rocznym dzieckiem. Dziewczynka trafiła pod opiekę babci, a nieodpowiedzialna mama odpowie za narażenie dziecka na utratę życia i zdrowia.

–  W niedzielę dyżurny radomskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwej kobiety, która opiekuje się dzieckiem. Dyżurny natychmiast skierował pod wskazany adres na terenie gminy Jastrzębia patrol, by to sprawdzić. Interweniujący funkcjonariusze przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu. Okazało się, że kobieta miała prawie 1,5  promila alkoholu w organizmie – informuje Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Mundurowi potwierdzili, że pod opieką 34-latki znajdowała się jej roczna córka. Starsze dzieci kobiety były pod opieką babci. Po interwencji dziewczynka również tam trafiła. Nieodpowiedzialna matka natomiast trafiła do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają, czy zachowanie kobiety mogło narazić dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.