Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

18-LATKA ZGINĘŁA NA PRZEJŚCIU

Kwiecień 4, 2014

Na przejściu dla pieszych opel potrącił dwie młode dziewczyny. 18-latka zginęła na miejscu zdarzenia, natomiast 17-latka została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 8 na ulicy Szarych Szeregów w Radomiu. Przed przejściem dla pieszych na jednym pasie ruchu zatrzymał się pojazd by ustąpić pierwszeństwa pieszym, natomiast jadący drugim pasem ruchu opel vectra nie zatrzymał i potrącił dwie młode kobiety. 18 –latka zginęła na miejscu zdarzenia, a 17-letnia dziewczyna została przewieziona do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy opla – mężczyzna był trzeźwy. 29-letni sprawca wypadku został osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

18_3

Apelujemy o ostrożność szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. Takie omijanie pojazdu przed przejściem dla pieszych może skończyć się zdarzeniem tragicznym w skutkach. Tylko chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie. Dla kierowców, którzy popełniają takie wykroczenia nie ma taryfy ulgowej.

18_2

Justyna Leszczyńska

3 odpowiedzi na “18-LATKA ZGINĘŁA NA PRZEJŚCIU”

 1. gość pisze:

  Panie REDAKTORZE. ul. Szarych Szeregów to gdzie? W Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Tarnowie?

  • Edmund Kordas pisze:

   Cytat z informacji: Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 8 na ulicy Szarych Szeregów w Radomiu…

 2. gość pisze:

  Bo Pan wyedytował. W pierwszej wersji nie było wskazanego miasta.

  Pozdrawiam Redaktora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.