Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

OKO 38. NAJNOWSZE WYDANIE

Listopad 7, 2013

ZAGRALI DLA PIOTRKA
65 LAT SZKOŁY DRZEWNEJ; RUBRYKA PiS; XXX BIESIADA GAWĘDZIARZY…; RUBRYKA PiS; KOZIENICE-BUDŻET OBYWATELSKI; OSP GRABOWSKA WOLA; KWESTA W WARCE; LEGION NA SZCZYCIE
38_2013

tutaj cały numer: 38_2013

4 odpowiedzi na “OKO 38. NAJNOWSZE WYDANIE”

 1. Łukasz pisze:

  Witam!
  – Chciałbym zapytać o Aleję Poznańską (no właśnie, al. „POZNAŃSKA”) jakoś w lutym nasi radni dwunastoma głosami ZA i sześcioma PRZECIW ustanowili że trasa z Kozienic do Elektrowni będzie nazywała się tak, jak wspomniałem. Czy to jakiś ukłon w stronę władz Enei z myślą że Kozienice dostaną jakieś upusty na ceny energii? O co tu chodzi? Nie podoba mi się ten pomysł w ogóle.

  – Teraz trochę o śmieciach:
  Szanowna redakcjo! Uważam, że miasto przesadziło trochę pracując nad cennikiem za odbiór śmieci, ponieważ ustanowili najwyższą stawkę, jaka była możliwa, dlatego nie dziwcie się Państwo, że w lasach powstaje coraz więcej dzikich wysypisk śmieci.
  Kolejna sprawa, „płacę i wymagam” więc dlaczego kgk oszczędza na workach do segregacji śmieci? Na początku śmieciowej rewolucji było tak, że bez problemów dostawałem tyle worków na śmiecie ile wystawiłem pełnych. Dziś sytuacja zmieniła się, już nie dostaję tyle worków ile wystawiam tylko choćbym 5 worków wystawił dostaję jeden. Za tą cenę? Myślę, że coś nie dopracowana jest ta ustawa i…cennik. Do tego KGK proponuję do ceny którą płacę dodatkowe parę złotych (chyba 4,5zł) za dzierżawę pojemnika. Brak słów.

 2. Krew mnie zalewa jak oglądam OKO i widzę tą arogancką Paniusię przez duże P ,jak uprawia te swoje zakupy służbowym samochodem .Czy jest ktoś kto z tym zrobi wreszcie porządek? Do czego to prowadzi? Chyba trzeba nowej władzy to pozamiatają to dziadostwo!!!
  Są tacy co myślą o szerszej Prasie to może wtedy nowy Zarząd się obudzi i powie, rzeczywiście wystarczy tego dobrego.Na pewno będziemy te sprawę obserwować dalej, jak się będzie rozwijać lub nie i podejmiemy odpowiednie kroki.Chyba tak nie powinno się postępować.Jeżeli jest inaczej i każdy może robić co chce z samochodem służbowym to proszę to napisać np. na stronie Enea Wytwarzanie lub odpowiedzieć czytelnikom OKO.

 3. Sikora pisze:

  Teraz już będzie się przyznawać samochody Swoim kierownikom. To wszystko w ramach obniżenia kosztów. W tym celu wycięto większość niezbędnych inwestycji. Za oszczędności kupi się jeszcze kilka samochodów służbowych. Władza jest poza oszczędnościami .

 4. łukasz pisze:

  Ludzie, niech wasz krew nie zalewa. W rzeczywistości jest tak, że krew kogoś zalewa gdy siedzi z oczami wlepionymi w monitor bądź tyłkiem przyklejonym do kanapy, zamiast robić coś, to czeka się zawsze na gotowe i ujada. Dotyczy to władz firm, miast, kraju. Ktoś olewa ważne wybory bo po co będzie wybierać skoro i tak się nic nie zmieni, idzie ciemniak głosować na kogoś kto powiedział mu że głosujemy na X bo na Y obciach. A gdzie własne poglądy? Może zacznijmy od budowania własnych poglądów na dane problemy, niż sugerowaniem się PR-owskim gadaniem innych. Musi jeszcze sporo lat upłynąć zanim ludzie zaczną samodzielnie myśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.