Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

OKO-30. Makabra pod Grójcem

Wrzesień 5, 2013

tutaj wersja elektroniczna w formacie PDF: 30_2013

Makabra pod Grójcem
Mrożące krew w żyłach zdarzenia rozegrały się w miejscowości Podole nieopodal Grójca we wtorek w godzinach południowych. Na drodze krajowej numer 7 pojawił się nagi mężczyzna, pozbawiony czterech palców.

Oprócz tego na ciele mężczyzny widoczne były rany cięte i kłute. Tylko cudem poszkodowanemu udało się uniknąć śmierci. Przeszedł długą i bardzo skomplikowaną operację, która trwała ponad pięć godzin. Stan pacjenta jest stabilny.
Jak się okazało, ofiarą jest 23-letni mieszkaniec Katowic. Jak udało się ustalić funkcjonariuszom policji, którzy dokonali już zatrzymania dwóch podejrzanych osób, poszkodowany pracował w Grójcu.
Właśnie praca, a właściwie rozliczenia z pracodawcą były powodem makabrycznych wydarzeń. Mężczyzna nie otrzymywał bowiem przez pewien czas wynagrodzenia za świadczoną pracę. Gdy upomniał się o swoje pieniądze, szef wraz z innym pracownikiem wywiózł 23-latka do lasu i tam dokonał okaleczenia. Czyny, których dokonał, będą kosztować go znacznie drożej, aniżeli 2000 zł, które miał być winien poszkodowanemu. Jeżeli prokuratura postawi napastnikom zarzut usiłowania zabójstwa, obu oprawcom grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności, a w najgorszej dla nich wersji nawet dożywocie.

DZIEŃ ENERGETYKA- ZAGRAJĄ FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF I  DE MONO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.