Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

OGŁOSZENIE

Listopad 8, 2013

Rubryka Zarządu Powiatowego PiS w Kozienicach
www_5-page-001

Jedna odpowiedź do “OGŁOSZENIE”

 1. admin pisze:

  #Łukasz. Listopad 7, 2013, 5:40 pm
  Witam! – Chciałbym zapytać o Aleję Poznańską (no właśnie, al. „POZNAŃSKA”) jakoś w lutym nasi radni dwunastoma głosami ZA i sześcioma PRZECIW ustanowili że trasa z Kozienic do Elektrowni będzie nazywała się tak, jak wspomniałem. Czy to jakiś ukłon w stronę władz Enei z myślą że Kozienice dostaną jakieś upusty na ceny energii? O co tu chodzi? Nie podoba mi się ten pomysł w ogóle.

  #2 szok ! wstyd ! obciach !Listopad 8, 2013, 9:27 am
  Krew mnie zalewa jak oglądam OKO i widzę tą arogancką Paniusię przez duże P ,jak uprawia te swoje zakupy służbowym samochodem .Czy jest ktoś kto z tym zrobi wreszcie porządek? Do czego to prowadzi? Chyba trzeba nowej władzy to pozamiatają to dziadostwo!!!
  Są tacy co myślą o szerszej Prasie to może wtedy nowy Zarząd się obudzi i powie, rzeczy-wiście wystarczy tego dobrego.Na pewno będziemy te sprawę obserwować dalej, jak się będzie rozwijać lub nie i podejmiemy odpowiednie kroki. Chyba tak nie powinno się postępować. Jeżeli jest inaczej i każdy może robić co chce z samochodem służbowym to proszę to napisać np. na stronie Enea Wytwa¬rzanie lub odpowiedzieć czytelnikom OKO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.