Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

NOCNY POŚCIG

Kwiecień 30, 2015

Pijani zatrzymani po pościgu…

W nocy ze środy na czwartek policjanci z wydziału patrolowo interwencyjnego patrolując miasto zauważyli w okolicy ulicy Mieszka I pojazd marki mazda, którego kierujący na widok radiowozu ruszył i bez włączonych świateł próbował uciekać.

Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia policjantów, chcieli zatrzymać auto do kontroli jednak kierujący nim mężczyzna, pomimo wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych – nakazujących zatrzymanie, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim, na miejsce przyjechali także policjanci z KP I i po pościgu pojazd został zatrzymany na ulicy Borzym.

Okazało się, że kierujący był pijany. Badanie alkomatem wykazało u 19-latka ponad 0,5 promil alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy był również 22-letni pasażer, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jednak to nie był jedyny powód niezatrzymania się do kontroli oraz ucieczki przed patrolem.

Po przeszukaniu auta policjanci znaleźli tam narkotyki. Kierowca i pasażer zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Teraz ich nieodpowiedzialnym postępowaniem zajmie się sąd.

Justyna Leszczyńska

mikstat-bez-„prawka”-za-to-po-spozyciu

Tygodnik OKO
KMP Radom

3 odpowiedzi na “NOCNY POŚCIG”

 1. Jarek pisze:

  Policja w Kozienicach niech sama sie weznie za siebie znowu jeżdżą po pijanemu oby nie zabili jak pare lat temu dwóch dziewczyn ale oni moga bez powazania dla psów

 2. Magdalena pisze:

  A co Ty chcesz od Kozienickich Policjantów ?? Kiedyś to może i tak było że pili ale to wiadomo że nie każdy a teraz to wątpię w to , a facet nie jeleń napić się musi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.