Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

NOC MUZEÓW 2014

Maj 16, 2014

Przed nami kolejna edycja Nocy Muzeów. Podpowiadamy, gdzie warto być właśnie tego wieczora.

Muzeum Regionalne w Kozienicach zaprasza 17 maja na NOC PO INDONEZYJSKU. W programie między innymi wernisaż wystawy Minangkabau. Kultura i sztuka Sumatry oraz występ Warsaw Gamelan Group. Początek o godz. 18:00.

Po przerwie swoją działalność wznawia Muzeum Pułaskiego w Warce. Noc Muzeów to idealna okazja do zobaczenia odnowionej placówki. Jedną z planowanych atrakcji jest przejazd piętrowym autobusem z Winiar do wareckiego Browaru, który również zostanie udostępniony zwiedzającym. Organizatorzy zapraszają w sobotę od godz. 14:00, a w niedzielę od godz. 12:00.

W Muzeum Jacka Malczewskiego w Radomiu zaplanowane są m.in. warsztaty lalkarskie dla dzieci, wybijanie pamiątkowych żetonów, a także ekspertyza i wycena monet. Oczywiście zwiedzający mogą liczyć na oprowadzenie po ciekawych wystawach. Co ciekawe, w Zespole Szkół Szkórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług odbędzie pokaz mody (projekty autorstwa uczennic), a także występy recitalowe. Start o 19:00.

Muzeum Wsi Radomskiej organizuje Majówkę w Muzeum. W programie m.in. warsztaty muzealne i zabawa na dechach przy muzyce Kapeli Zdzisława Kwapińskiego i Kapeli Andrzeja Malika. Początek majówki o godz. 10:00

fot. muzeum-kozienice.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.