Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

NIESPRAWNY AUTOBUS PRZEWOZIŁ DZIECI

Czerwiec 11, 2014

Policyjni motocykliści zatrzymali autobus, który przewoził dzieci. Funkcjonariusze ujawnili wiele nieprawidłowości dotyczących stanu technicznego i zakazali dalszej jazdy, tym bardziej przewożąc dzieci ze szkoły. Jak się okazało to nie pierwsza taka sytuacja z tym przewoźnikiem.

W środę rano policyjni motocykliści z radomskiej drogówki zauważyli na terenie gminy Jedlnia Letnisko autobus, którego stan techniczny już na pierwszy rzut oka budził zastrzeżenia. Okazało się, że pojazd ten jedzie do szkoły w Myśliszewicach, by przewieźć dzieci. Policjanci zatrzymali auto do kontroli i dokładnie sprawdzili jego stan techniczny. Funkcjonariusze mieli ogromne zastrzeżenia przede wszystkim do układu jezdnego auta i oświetlenia. Zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i zakazali dalszej jazdy, tym bardziej przewożąc dzieci.

Jak się okazało to nie pierwsza taka sytuacja tego przewoźnika w ostatnich dniach. Tydzień temu (04.06) do policjantów zadzwonili rodzice, twierdząc, że po ich dzieci przyjeżdża przechylony autokar i boją się o bezpieczeństwo swoich pociech. Patrol pojechał by to sprawdzić i faktycznie pojazd był niesprawny. Wtedy również zatrzymano dowód rejestracyjny, a przewoźnik udostępnił inne auto. Ale jak się dzisiaj okazało również niesprawne.

KMP RADOM

Jedna odpowiedź do “NIESPRAWNY AUTOBUS PRZEWOZIŁ DZIECI”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.