Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

Nie pojadą… aż do świąt – OKO nr 37/272

Październik 23, 2014

W najnowszym numerze:

– Remont na DK 79 – most w Ryczywole zamknięty aż do świąt;

– Przed nami piknik Radia Ucho;

– święto szkoły w PSP w Przydworzycach;

– Złodzieje schowali się za… lodówką;

-Pasowanie pierwszaków z Głowaczowa;

– Dzień Kazimierza Pułaskiego 2014;

– Wystawa „Prywaciarze”

37_2014

Najnowszy numer do pobrania tutaj: 37_2014

6 odpowiedzi na “Nie pojadą… aż do świąt – OKO nr 37/272”

 1. Janek pisze:

  Bardzo etyczna i obiektywna działalność dziennikarska. Najpierw „obiektywny”wywiad z Romanem Wysockim (SLD, Nasz Region Kozienicki), później „obiektywny, nie mający nic z kadzenia artykuł o Panu doktorze Witkowskim (też kandydacie do Rady Gminy z Naszego Regionu Kozienickiego) napisany przez kandydata na burmistrza z Naszego Regionu Kozienickiego. Ale oczywiście to przypadek, czepiam się wszystkiego.

  • Edmund Kordas pisze:

   Janek lepiej zabierz się za pisanie pisanek:)
   A tak na poważnie, wystarczy uważnie przeczytać: doktor Witkowski kandyduje do Rady Powiatu – nie Gminy, po drugie rozmowę przeprowadził red. Leszek Wyrwicz i to on jest podpisany pod artykułem, o ile wiem p/leszek nie kandyduje ani na wójta lub burmistrza. Oczywiście przykłady i pokłady wzorcowej, obiektywnej i etycznej działalności dziennikarskiej radzimy poszukać w biuletynach Nasz Powiat i Nasza Gmina Kozienice. Ten ostatni miał w tej 4-letniej kadencji 4 wydania- w ciągu ostatnich 5 tygodni. Dobranoc panu/pani.

 2. Andrzej pisze:

  Panie Edmundzie, nie rozumiem po co Pan ubiega się o fotel Burmistrza. Nie lepiej zająć się radiem i tygodnikiem? Byłaby lepsza sytuacja wyborcza, jeśli wystartowałby sam Piwoński, tak to głosy znowu rozejdą się po połowie między wami i wygra dotychczasowy burmistrz. Jeszcze ma Pan czas by zrezygnować. Wierzę w Pana.

 3. ziutek pisze:

  Panie Mundku był Pan aktywnym radnym w Radzie Miejskiej w kadencji 1998-2002r, Jest Pan właścicielem i jednocześnie redaktorem naczelnym tygodnika OKO – to szczera i obiektywna PRASA. Zorganizował Pan radio UCHO serdeczne gratulacje. Życzę panu zostać burmistrzem Kozienic, a tylko wtedy można liczyć na demokratyczną władzę. Na to czekają mieszkańcy Kozienic i 36 sołectw

 4. Katarzyna pisze:

  Wie ktoś czy jest w Koziołkach jakiś ośrodek nauki jazdy, gdzie posiadają auto z automatyczną skrzynią biegu, do nauki jazdy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.