Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

NIE MIAŁ UPRAWNIEŃ, SPOWODOWAŁ WYPADEK

Lipiec 21, 2014

W piątek po południu doszło do zderzenia 3 pojazdów. 25-letni sprawca nie miał uprawnień. Jest dobrze znany policji, funkcjonariusze drogówki już kilka razy zatrzymywali jego prawo jazdy.

W piątek po godz. 18 od ronda w kierunku centrum Radomia jechał pojazd marki bmw, który prowadził 25-latek. Kierowca wyprzedzał na trzeciego i doprowadził do zderzenia z pojazdem daewoo lanos, który wyjeżdżał ze stacji paliw oraz jadącym z naprzeciwka lexusem. Do szpitala zostało przewiezione 3 osoby, które jechały lanosem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, natomiast 25-letni kierowca bmw nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Jak się okazało, 25-latek jest dobrze znany policjantom z radomskiej drogówki, ponieważ już niejednokrotnie ujawniali popełniane przez niego wykroczenia i zatrzymywali jego prawo jazdy. Funkcjonariusze już kilka razy kierowali wnioski o ukaranie tego kierującego do sądu za rażące naruszenia przepisów. Były także 4 wnioski o sprawdzenie kwalifikacji kierowcy do prowadzenia pojazdów, ostatni pod koniec kwietnia bieżącego roku.

IMG_3527 (1944 x 1296)

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 25-latek w ostatnich latach średnio raz w miesiącu zatrzymywany był za łamanie przepisów. Popełnił szereg wykroczeń i prowadził pojazd mimo sądowych zakazów. M.in. na początku roku na ulicy Grzecznarowskiego kierowca ten wyprzedzał na przejściach dla pieszych i nie zatrzymał się do kontroli. Po pościgu został zatrzymany i policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Teraz sprawą tego nieodpowiedzialnego kierowcy, który spowodował wypadek prowadząc bez uprawnień zajmują się policjanci z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym, którzy wyjaśniają okoliczności i zbierają dokumentację, którą przekażą do sądu, by mężczyzna odpowiedział za to co zrobił.

Justyna Leszczyńska

KMP Radom

IMG_3534 (1944 x 1296) IMG_3545 (1944 x 1296) IMG_3553 (1944 x 1296)

 

2 odpowiedzi na “NIE MIAŁ UPRAWNIEŃ, SPOWODOWAŁ WYPADEK”

 1. melisa pisze:

  Na co jeszcze czekacie, panowie w szarych mundurach? Aż kogoś zabije?

 2. Jose pisze:

  Na drugim zdjęciu obok Lexusa jest Pan Policjant z pewnego programu TV 🙂 Oko już dogania krajowe media xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.