Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

NIE DMUCHAŁ… BO BYŁ NA URLOPIE?!

Grudzień 10, 2014

W dniu dzisiejszym burmistrz Śmietanka ponownie zapragnał przemówić do ludu. Poprzez sekretariat zadzwonił pod nr 614 27 30, do kierownika Marszałka (powiatowy Rejon dróg) Nie przebierając w słowach zrugał go głównie za odmowę przeprowadzenia kanalizacji do Mozolic w ciągu drogi powiatowej. Jak twierdzi pan Marszałek słychać bylo wyraźnie, że bluzgający epitetami burmistrz jest pod mocnym wpływem alkoholu. Jeden z mieszkańców zawiadomił policję i uniemozliwił odjazd Lancii, w której zamknął się burmistrz. T.Śmietanka otworzył drzwi dopiero po przyjeździe drugiego radiowozu z zestawem do badania trzeźwości. Oświadczył wtedy, że jest na urlopie i policjanci odstąpili od przeprowadzenia badania. To już kolejny przypadek, że pan Śmietanka będąc na urlopie ubiera się w garnitur, przywożony zostaje sużbowym autem do Urzędu, łączy się ze swojego gabinetu przez sekretariat z kimś, komu chce coś „wyjaśnić” po czym rzuca „wiązankę” i odjeżdża do domu rodzinnego służbowym autem.
burmistrz w lancii_FOT. ARKADIUSZ MOLENDA (2)

FOT. ARKADIUSZ MOLENDA (1)

 

FOT. ARKADIUSZ MOLENDA (2)

 

FOT. ARKADIUSZ MOLENDA (3)

FOT. ARKADIUSZ MOLENDA (4)

70 odpowiedzi na “NIE DMUCHAŁ… BO BYŁ NA URLOPIE?!”

 1. darek_p pisze:

  nie udało się wygrać wyborów redaktorowi oka to teraz bedzie szukal okazji by oczernic aktualnego burmistrza, nie ma jak to startowac w wyborach po to by w razie wygranej wyjsc z dlugow prawda panie kordasie?

 2. do darek pisze:

  Panie darku tu nikt nie szuka problemu a raczej pokazuje jak nasz ciemnogród głosuje na alkoholika który na pokaz zrobił chodniki. Ale już zapomniano o asfalcie pod domem i przepięknym centrum które buduje kolega śmietany. Problem w tych wyborach był jeden ale za to bardzo ważny nie było na kogo zagłosować żadnej alternatywy. Zero nowych świeżych twarzy tylko te same odgrzewane kotlety z mniejszymi lub większymi długami przekrętami nepotyzmem. Ale taki przykład idzie z góry więc długo się to nie zmieni……………

 3. Judasz pisze:

  Jezu, ale aferę robicie, każdy z Was gdyby starał się o jakieś stanowisko i na wieść o tym że został wybrany, upiłby się ze szczęścia. A tym bardziej będąc na urlopie. A jeśli ktoś z Was jest pijany, to sami wiecie, że człowiek nie zawsze panuje nad tym co robi.

 4. marek pisze:

  i tak trzymać panie Edmundzie. Ludzie powinni wiedzieć na kogo głosowały. Media są właśnie od tego, mają pokazywać co robi władza.
  Poza tym nie wiem jak to się stało, ale w mojej najbliższej rodzinie wszyscy -7 osób głosowało właśnie na redaktora, nikt na Pana burmistrza, znajomi podobnie. Nie znam nikogo kto by głosował inaczej.

 5. Carramba pisze:

  Aaaallleeee oooooo ssssoooo chooozzziii……… Jak by nie pił to by się zmarnował na urzędzie.
  Ale……… Pić to trza umić, a jak się nie umie to …………………..

  darek_p….. ty weź się j………… w ten czerep, jak można oczernić coś czego się oczernić nie da. Przecież on sam się pcha żeby sobie narobić lipy, a poza tym to chodząca kompromitacja

 6. Marq pisze:

  No właśnie, ja, moja rodzina, znajomi też głosowali na Kordasa. Kogo bym nie pytał to średnio 10:3 na Kordasa. A tu taki zonk. No ale jak w Brzeźnicy jest 70% poparcia to widać kościelna agitacja efekt przyniosła.
  Może, któryś z pracowników budżetówki anonimowo, opowie jak do późnego wieczora w piątek trwały nasiadówki?
  Śmiało, skoro wszystko jawne i już po ptokach?

 7. poltun pisze:

  ten kto apisał ten artykuł to mu zal dupe sciska ze Tomek wygrywa po raz nasty…a co to pic nie mozna…jak by to jakas nowosc była…klej złapał ze był na urlopie co panie kordas?!!!

 8. karamba pisze:

  Na urlopie służbowym samochodem? Ktoś w końcu powinien się tym zająć!!!

 9. Grzegorz pisze:

  A ciekawe jak pan redaktor wracał wczoraj z redakcji do swojej willi na rudzie, po szampanie? (tak pan zapewniał, że będzie pił szampana razem z pania Gertruda bez względu na wynik wyborów)… i stało się teraz z zazdrości trza szkalować teraz burmistrza. a tu psikus był na urlopie… Porażka boli, ale pokaż pan, że masz jaja i się z nia pogódź!!!

 10. Edmund Kordas pisze:

  W skrócie
  :- niczego żal mi nie ściska bo juz wczesniej mówiłem, że wynik w granicach 20 % będzie co najmniej dobry.
  -ja nie jestem osobą publiczną jak burmistrz i nie przyjeżdżam do urzędu po spożyciu, tego nie powinien robić żaden burmistrz , nawet na urlopie. Ma prawo się cieszyć, wygrał i koniec. Rozumiem, że burmistrz za przywózkę i odwózkę służbową limuzyną (podczas urlopu) zapłaci jak za taksówkę. (Skoro akurat tak trafił, że był na urlopie).
  -W przypadku burmistrza to juz jest równia pochyła, niestety. To tylko kwestia czasu kiedy odbędzie się kolejny „psikuśny urlop”.
  -na tematy prywatne mogę rozmawiać z żywą osobą a nie „nickiem”

 11. Mts pisze:

  I co Panie Kordas, myśli Pan że tylko znajdzie swoje poparcie tworząc takie posty? Grubo się Pan myli…

 12. ziggi pisze:

  nie było na kogo głosować, tak więc cieszmy się że pomogliśmy panu Tomkowi i jego wątrobie brawo! już widać pierwsze efekty 😀

 13. dorka pisze:

  A czy któryś z Panów Policjantów sprawdził czy wniosek urlopowy jest w kadrach?Czy Pana Burmistrza nie obowiązują przepisy kadrowe?

 14. Grzegorz pisze:

  Pan Kordas to tak jak TVN…….

 15. bolo pisze:

  Każdy się mści jak potrafi. Szkoda tylko , że Pan Kordas nie potrafi przegrac z honorem.

  od Edmund Kordas:Pani Patrycjo, 9 maja br. sytuacja była bardzo podobna, wtedy jeszcze nie myślałem o kandydowaniu. Głosowało na mnie 2864 osoby, jak na 2 miesiące kampanii, to dużo. Przedstawiałem swoje przemyślenia w OKU, odpowiedziałem na pytania portalu wirtualnekozienice.pl samodzielnie, bez pomocy podległych sobie wydziałów. Czy Pani cokolwiek z tego czytaŁa? Czy tylko powtarza Pani zasłyszane opinie i chce Pani zabłysnąć w internecie? Sądząc po profilu na facebooku jest Pani młodą osobą, życzę więc Pani możliwości rozwoju w Kozienicach.

 16. Obiektywny pisze:

  Wszyscy oceniają tę sytuację jako zemsta Redaktora. Nikt nie weźmie pod uwagę że problem jest inny mianowicie, (Burmistrz) człowiek pełniący funkcję publiczną wykonuje swoje czynności pod wpływem alkoholu. Zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz. Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Po za tym, jeżeli jest na urlopie to dlaczego jeździ służbowym autem…. Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa, kwestia czasu.

 17. miejscowy pisze:

  Popieram komentarz. A z tego kierownika Marszalka to niezła sz..ja. Zapomniał jak kilka lat temu piastując urząd naczelnika na radomskiej tak chlał, że po schodach urzędu nie mógł się poruszać o własnych siłach. I nie były to jednorazowe zdarzenia. Dopiero były władca powiatu doprowadził go do pionu. Widocznie cała zgryźliwość to objaw odstawienia. Można by powiedzieć: zapomniał wół jak cielęciem był.

 18. REEE pisze:

  To się kupy nie trzyma. Niby na urlopie a w UG dzwoni po ludziach, wożą go służbowym samochodem. Panie Tomku nie rób Pan idiotów z wyborców.

 19. rolnik szuka żony pisze:

  W Kozienicach trzeba zmienić numer na postój taksówek na 48 611 71 00… Darmowych taksówek 🙂

 20. Grzegorz pisze:

  Rolnik szukaj tej żony na 0-700 i powodzenia 🙂

 21. lola pisze:

  dupolizaków zapewne z forum tu nie brak. Ale prawda jest dla dochtora bardzo smutna. Ma on problem !

 22. lola pisze:

  A co z finansami Gminy ? Skora po dniu pracy potrafi wziąć urlop za ten dzień to jak w rzeczywistości wyglądają FINANSE GMINY ?
  Jestem pełen obaw !

 23. kozieniczanin pisze:

  Śmiać mi się chce z tego wszystkiego bo przecież o „problemie” burmistrza wie każdy bardziej zorientowany mieszkaniec naszej gminy. Więc ci co na niego głosowali pewnie nie to brali pod uwagę. Na pewno zrobił dużo dobrego dla Kozienic i okolic ale ja uważam, że 16 lat na stanowisku to zdecydowanie za dużo (widać to u naszej władzy z PO). No a z drugiej strony to przez te lata poprostu nie było nikogo lepszego do wyboru. Chociaż ja w tym roku głosowałem na Pana Kordasa ale to tylko ze względu na to, że obecny nasz burmistrz rządzi zbyt długo i właśnie ze względu na jego „problem”. A wg mnie jedynym w miarę sensownym kontrkandydatem burmistrza był właśnie Pan Kordas bo o Panu Piwońskim to nie będę sie nawet rozpisywał. Ale skoro wygrał Pan Śmietanka to życzę mu jak najmniej problemów w rządzeniu gminą i NIE TYLKO.

 24. zołza pisze:

  do „do darek” – ciemnogród to głosuje na niespełnionego celebrytę „przedsiębiorcę” ,który jakby został to by zburzył to centrum, bo po co komu taki obiekt – choć wszyscy tam wdepną na pewno i to nie raz, jak nie sami to z dziećmi 🙂 A ja wolę alkoholika z dr na przedzie niż alkoholika bez wykształcenia ….. bo według lekarzy i znawców tematu – alkoholik zawsze już będzie alkoholikiem

 25. gerrr pisze:

  To wszystko wina kierowcy był w stokrotce i kupował alkohol dla pana Tomka!

 26. adam pisze:

  Panie Tomku niech się Pan zacznie leczyć w AA Detox uratuje Ci człowieku życie,

 27. agata pisze:

  re zołza winnaś się podpisać zołza durnowata i idiotka

 28. agata pisze:

  re dupowłazy
  Chlać może sobie w domu ile chce i nic mi do tego, może też być przyjacielem Biedronia w domu i też mi to zwisa ! ale w miejscu pracy ma buc trzeźwy. To my go wynajęliśmy by zarządzał gmina ale trzeźwy nie nachlany !

 29. Moje zdanie pisze:

  Teraz się obudziliście ? Przyzwolenie było od dawna. Może zaczęło się od przywożenia dzieci Burmistrza służbowym samochodem na basen i półkolonie ? Może od przyznawania stypendium za osiągnięcia naukowe dla syna ? Serwilizm, mentalność pańszczyźnianych chłopów pozwala rozpasać się każdej władzy. Trzeba być niezwykle odpornym i pewnym własnej wartości by nie podpierać się lizusami. Z czego się śmiejecie ? Z siebie samych się śmiejecie.
  Burmistrz gdyby miał charakter i siłę stanął by przed wyboracami i przyznał. Tak Mam problem popełniłem błąd, przeprasza. Będę się leczył.
  Ale chyba nic z tego.

 30. kozieniczanin pisze:

  Głosowaliście na śmietanke to teraz macie, bedzie kpił teraz ze wszystkich przez kolejne 4 lata, i będzie organizował jakies durne festiwale Klimczuka na które i tak większość wejść nie moze bo ochriniarze nie wpuszczaają argumentując ze nie ma juz miejsc na trybunach, a na pytanie kto o tym decydował odpowiadają, że organizator czyli pan burmistrz, zasatnówcie sie wszyscy mieszkańcy na kogo głosujecie, znów te same twarze i w radzie miasta i na stołku burmistrza, za 4 lata trzeba to zmienic!!!

 31. Darek pisze:

  Jak w ogóle można być pijanym o 9 rano?? To już uzależnienie.

 32. Dominika pisze:

  Dajcie spokój, nic takiego się nie stało. Każdy może mieć słabsze dni, Wam też się pewnie zdarzały. Nie róbcie z tego niewiadomo jakiej afery. Wydaje mi się, że są poważniejsze sprawy do omówienia niż kłótnie polityczne.

 33. Majka pisze:

  urlop – ok, spozywanie alkoholu podczas jego trwania – też jak najbardziej ok, ale przychodzenie w stanie nietrzeźwym do pracy, ups, przepraszam, przyjeżdzanie słuzbowym samochodem za podatki wyborców…. to jest wysoce niestosowne Panie Burmistrzu.
  Brak elementarnych zasad dobrego wychowania, wstyd i żenada.
  Szkoda tylko, że na to wszystko musza patrzeć osoby które na Pana głosowały, młodzież oraz Pana rodzina i najbliźsi.

 34. mikuś pisze:

  Wstyd, wstyd, wstyd.
  Jak się czują ci, którzy na pana głosowali????
  Jak się czuje zona i synowie???
  Powinien pan natychmiast podać się do dymisji. To jedyny sposób alby wyjść z twarzą.
  Tak, wiem że pan tego nie zrobi. Wielki człowiek by tak postąpił, pan jest na to po prostu za mały.

 35. robert pisze:

  Zaśpiewajcie sobie tak : Burmistrzu nic się nie stało !!!

 36. Aldona pisze:

  q.wa, gdzie my żyjemy, w jakim kraju ? Gdy czytam wpisy obrońców np Dominiki to można zwątpić.
  Czy obrońcy pijaka nie zdają sobie sprawy, ze wyrządzają mu niedźwiedzią przysługę !
  Dominika to prawa ręka burmistrza ?

 37. wiola pisze:

  Za wasze pije i się bawi teraz siedźcie cicho i módlcie się o jego wątrobę.

 38. mario pisze:

  Pan kordas przegrał to teraz szaleje z piwońskim,a co smietance juz napić sie nie wolno,a Kordas zapomniał jak kiedyś chlał ,a alkocholikiem jest się całe życie.Pan kordas powinien pilnować sobie radia ucha ,a pan Piwoński tego biura PISU,budynku na przeciwko sądu i przemysłowej 17, a pan Śmietanka niech pilnuje urzędu.Każdy niech robi swoje.pozdrawiam

 39. agata pisze:

  czytając mario to tak jakbym słyszał szeptaną propagandę uprawianą przez członków Forum !

 40. poltun pisze:

  PANIE KORDAS…JESZCZE RAZ ZOBACZE TEGO TYPU PODOBNY POST W KIERUNKU TOMKA…TO OSOBISCIE WYBIORE SIE DO CIEBIE I ROZPIE*DOLE CI TO STUDIO…TAKI PSTRYCZEK W UCHO!!!

 41. agata pisze:

  re poltun jak wytrzeźwiejesz to wylej sobie wiadro wody na łeb i nie drzyj pyska w necie , durniu !

 42. Majka pisze:

  re:poltun , Ten wpis to chyba można podciągnąć pod groźby karalne. obrońca „Tomka” się znalazł, pewnie jego współtowarzysz….

 43. Tom pisze:

  Każdy moze mieć słabsze dni?pamietam jak z elektrowni wywalono pracownika który miał 8 dzieci,podobno był na urlopie a ściągnięto go z tego urlopu bo ktoś zachorował,to był 1998 R i nie było przeproś,musiał dmuchać i wyleciał z pracy.Prawo nie jest równe dla wszystkich musicie sie z tym pogodzić,żyjecie w tzw Polsce…po burmistrzy widać ze jest pijany i wszyscy wiedza ze pije,noc noe zrobll dla miasta poza wydawaniem kasy z podatków a wciąż go wybieracie…wasza sprawa

 44. waldek pisze:

  Piwoński powinnien być burmistrzem to by zrobił porządek w tym bagnie!!!

 45. z kozienic pisze:

  Ja jak bałbym na urlopie i wjechał na zakład pijany to wyleciałabym na zbity pysk! Ale widoczniej władzy wszystko można!!!

 46. z kozienic pisze:

  Ja jak bałbym na urlopie i wjechał na zakład pijany to wyleciałabym na zbity pysk! Ale widocznie im wszystko wolno!!!

 47. o pisze:

  trzeba prubowac

 48. zołza pisze:

  Ciekawe dlaczego nowe komentarze nie wchodzą?

 49. tomek pisze:

  Kiedy następna sesja fotograficzna nowej Kozienickiej gwiazdy?
  Oczywiście naszego Tomusia.

 50. marek pisze:

  a co Wy wszyscy na to:

  http://wirtualnekozienice.pl/2014/11/18/skandal-w-pkw-czy-wybory-samorzadowe-w-gminie-kozienice-zostana-powtorzone/

  ????
  Może Tomek za wcześnie opijał stanowisko???………….

 51. pifko pisze:

  ,,oj tam sztywniaki jesteście, gość wyluzowany do roboty przyjeżdża, z humorkiem, a Wy od razu tak;-))))))),
  przecież na golasa nie latał;-))

 52. Natan pisze:

  Panie Śmietanka juź Panu dziękujemy. Mam dla Pana nową fuchę w ochronie

 53. pionowy pisze:

  Ludu Ziemi Kozienickiej jakiego sobie Burmistrza Wybrałeś takiego mnie masz

 54. ANDRI pisze:

  Panie Kordas BRAWO i jeszcze raz BRAWO za wspaniałą foto-wiadomość,pozostałe media tj TVNP I KRONIKA KOZIENICKA opisują tylko same pozytywy PANA burmistrza i kłamią w beszczelny sposób bo są od burmistrza i starosty uzależnione i w pewnych układach.Czy KORDAS wygra czy nie, to niech tak dalej zajmuje się tygodnikiem OKO i RADIEM UCHO patrząc władzy na kazdy ich ruch. W obecnym czasie nasze władze Kozienickie są bezkarne i co chcą to robią.Nalezało by też przyjrzeć się przyszłemu przewodniczącemu rady Panu dygnitarzowi PRAWDZIE(niech pan Prawda spojrzy przez okno swojego domu, jaki jest bałagan i droga błotna w samym centrum Kozienic-wstyd)

 55. maślanka pisze:

  KTO GŁOSOWAŁ NA TEGO G…A SMIETANKE?

 56. wojtek pisze:

  Pan dochtor z wielką starannoscia odpowiada na pytania mieszkańców zadawane poprzez portal gminny. Jacus, wielki „fan” jasnie panujacego zadał mu takie pytanie :
  Jacek (09.11.2014 r.)
  Pytanie: Panie Burmistrzu, prosiłem kiedyś o instalacje siłowni w miejscach ogólnodostepnych i dziś miałem okazje z nich skorzystać nad Hamernią, dziękuje, jest to kolejna realizacja która przekonuje mnie że miasto rozwija się w dobrym kierunku!

  A Pan dochtor w swoim stylu , wielkiej kultury i wiedzy odpowiedział:

  Odpowiedź: Szanowny Panie Jacku. Dziękuję za dobrą ocenę. Pozdrawiam, Tomasz Śmietanka – burmistrz Gminy Kozienice.

  ———
  A może ktoś mi pokazać w którym to miejscu nad Hamernia postawiono te cuda ?Czy dochtor wie, ze nad Hamernia żadnych przyrządów do ćwiczeń siłowych NIE USTAWIONO !
  Ale jak się jest na …… to można wszystko napisać !
  Jajcarz z tego dochtora !

 57. Monika pisze:

  Jest siłownia z tyłu Gimnazjum Nr 1, nad Zagożdżonką.:)

 58. Jacek pisze:

  Kolego Wojtku
  nie życzę sobie i nie chcę byś kopiował i odnosił/oceniał się do moich wpisów umieszczonych na innych stronach www; jeśli masz jednak czas i ochotę to zapoznaj się ze wszystkimi i wtedy zobaczysz że nie zawsze miały pozytywna ocenę; zapewne należysz do tej grupy malkontentów która tylko widzi problemy i skupia się na krytyce a ja czasami potrafię podziękować (zwłaszcza że kilkakrotnie prosiłem o ustawienie tych urządzeń w miejscach ogólnie dostępnych bez ogrodzeń i ograniczeń czasowych; korzystam z nich codziennie i jestem bardzo zadowolony); urządzenia te są zainstalowane za Gimnazjum nr1 na obszarze potocznie nazywanym Hamernią; nie zauważyłeś bo za bardzo skupiasz się na szukaniu dziury w całym:) i co miło Ci gdy ktoś, „może” bezpodstawnie ocenia?

 59. KAAA pisze:

  robicie aferę , a tak serio kto z WAS by nie świętował po tak miażdżącej dla pozostałych kandydatów wygranej. Żaden z kandydatów do pięt nie dorasta inteligencją Tomkowi. Przypomnijcie sobie jak Kozienice wyglądały za poprzedniego burmistrza. Nikt tyle co Tomek nie zrobił i chyba nikt nie zrobi tyle dla Kozienic. A to, że organizuje koncerty to super bo Kozienice są znane w całej Polsce. Kiedyś nikt nie wiedział o och istnieniu.
  Pewnie, że nie powinien na urlopie jeździć służbowym samochodem, ale to chyba nie afera na taką skalę. Każdy popełnia błędy. Na szczęście jest jeszcze masa mądrych ludzi , którzy głosują na Tomka . gorąco WAS pozdrawiam

 60. Arkadiusz Molenda pisze:

  Proszę spojrzeć na to w miarę obiektywnie. Wkurza nas jeżeli to
  dzieje się np. w Sejmie, więc podobnie powinno być gdy to występuje na niższym szczeblu władzy. Nikt nie jest idealny, nikt nie jest święty.
  Ale słowo klucz w tym wszystkim jest – umiar. Ktokolwiek by podobnie postępował (nadużywał stanowiska) – należy to tak samo pokazywać i piętnować. Stanowisko nie daje prawa do nadużyć. W tym przypadku nikt nie wpływał na przebieg wypadków aby potem to opisać. Opisywany jest finał zderzeń. Pytanie: co spowodowało jego skutek – należy kierować do Pana Burmistrza. (wg mnie są 3 potencjalne możliwe wersje wydarzeń) Oczekiwałbym w najbliższym wydaniu „Naszej Gminy” ustosunkowania się do tego tematu w sposób jednoznaczny i dokładny (najlepiej zgodny z prawdą). Unikanie poruszania niewygodnych tematów nie powoduje ich samoistnego rozwiązania a wręcz jest przyczyną do przesuwania granicy którą można przekraczać bez ponoszenia konsekwencji.

 61. Karol pisze:

  Nie ma to jak wierni wasale!
  Panie Czerwiński, Pan wziął udział w przestępstwie, tak nie przystoi bądź co bądź jednemu z nielicznych trzeźwo myślących w tym urzędzie.
  Z której strony by na to nie patrzył , to ujęcie będzie się za Panem niechlubnie wlokło i splendoru na pewno Panu nie przyniesie.
  Dla ogółu mieszkańców pozostanie Pan nadwornym doręczycielem lewych kart urlopowych.

 62. Jacek pisze:

  a dlaczego nic nie piszecie o kałamarzu gminnym w jego rodzinie nie ma bezrobotnych !

 63. Arkadiusz Molenda pisze:

  Przed wyborami byli rządzący (Pan Burmistrz Tomasz Śmietanka wraz ze swoimi urzędnikami) informowali w „Naszej Gminie” (to wydawnictwo przed wyborami służyło do manipulowania w celu zachowania władzy – za pieniądze podatników) że bezrobocie w Gminie zmniejszyło się o ok. 1000 osób (w porównaniu do zeszłego roku). Zmniejszenie bezrobocia nie jest zawsze tożsame z zwiększeniem zatrudnienia (a zwłaszcza z długotrwałym lub stałym zwiększeniem zatrudnienia). Efekt ten osiągnięto poprzez wzrost ilości „prac sezonowych” (min. dzięki budowie nowego bloku w Elektrowni) oraz stażom. Tak więc na potrzeby statystyki (aby wykazać sukces) użyto tych danych (dane te są prawdziwe tylko że podane w ten sposób nie odzwierciedlały obiektywnej prawdy).Teraz jest już po wyborach – władza została zachowana. „Prace sezonowe” w Elektrowni się kończą oraz większość starzy. Proszę sprawdzić jak wygląda teraz poziom bezrobocia w Gminie. Nie są jeszcze dostępne statystyki za ostatni kwartał ale korytarze w Powiatowym Urzędzie Pracy wypełniły się bezrobotnymi, sami urzędnicy potwierdzają że jest to spowodowane przyczynami które tutaj przedstawiłem. Przed wyborami chciałem uzyskać wyjaśnienia na temat tego „fenomenalnego spadku bezrobocia” oraz czy jest on chwilowy czy w miarę stały. Niestety pytania pozostały bez odpowiedzi (uważam że nie można by było przed wyborami na nie odpowiedzieć zgodnie z prawdą aby po wyborach zachować dzięki temu władzę – dlatego na nie nie odpowiadano). Jak widać: CEL UŚWIĘCA ŚRODKI.

 64. mleczarz pisze:

  SMIETANKA ZREZYGNUJ Z FOTELA BURMISTRZA,JA CIE PRZYJME W MLECZARNI,

 65. mleczarz pisze:

  maślanka a kiedy zbudujesz chodnik z bąkowca ze stacjii pkp do mozolic?

 66. Jurij pisze:

  Do wyborow krzykacze – narzekacze ! Malkontenci wy!

 67. Lola pisze:

  jakby go kumpel zatrudnił w mleczarni to niewątpliwie natychmiast przerobili by mleczarnię na gorzelnię !

 68. worumowicz pisze:

  Już nas na cyku nie dopadniesz, własnie trzeźwiejemy po chlańsku w tatrach 🙂

 69. A.Bienias pisze:

  Bagno!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.