Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

MUZEUM WE WSOLI ZNOWU OTWARTE!

Wrzesień 1, 2015

Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni gościom Muzeum Witolda Gombrowicza ponownie udostępnimy ekspozycję. (przypominamy, że w skutek lipcowych nawałnic uszkodzony został dach muzeum) Na powtórne otwarcie proponujemy recital Andrzeja Poniedzielskiego. Artysta wystąpi we Wsoli już w najbliższy piątek, 4 września. Jeśli pogoda pozwoli, to wspaniałe wydarzenie artystyczne odbędzie się w plenerze.

Andrzej Poniedzielski obchodził niedawno swój podwójny jubileusz: 60-lecie urodzin i 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydał płytę zatytułowaną „Life?” i właśnie program z tej płyty wykona w czasie koncertu w Muzeum Witolda Gombrowicza.

Jak zwykle podczas spotkania z tym artystą jednego można być pewnym: że nie zabraknie inteligentnego humoru. A ponieważ koncert zamierzamy zorganizować w plenerze, nie zabraknie także miejsc dla nikogo, kto taki humor ceni. Nasze plany pokrzyżować może jedynie pogoda, wówczas koncert zostanie przeniesiony do pałacu*. Mamy jednak nadzieję, że pulę nieszczęść wyczerpaliśmy na najbliższe kilka lat.

Zapraszamy zatem do Wsoli już 4 września (piątek) o godzinie 18.30. WSTĘP WOLNY!!

Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli autobusem MPK: odjazd z przystanku Chrobrego / Czysta (kier. Michałów): godz. 18.00, powrót po koncercie, około 20.30.

*w przypadku ulewy, burzy lub wichury koncert odbędzie się w pałacu, wówczas liczba miejsc ograniczona, a obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.


L1005990

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.