Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

MUSIC SHOW W WARCE

Lipiec 28, 2015

Jeżeli zawsze marzyłeś o karierze muzycznej, bądź chcesz wypróbować swoje umiejętności wokalne nie tylko śpiewając „pod prysznicem” – „Dworek na Długiej” w Warce ma dla Ciebie coś specjalnego – WARKA MUSIC SHOW!

Wszyscy amatorzy śpiewania! Do biegu, gotowi, start! Przed nami kolejna edycja konkursu wokalnego Warka Music Show organizowanego przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” w Warce… Czas więc na to aby powalczyć o 1 miejsce w finale konkursu. Będą mogli wziąć w nim udział osoby zaliczające się do jednej z trzech kategorii wiekowych:

 • Kategoria 1 – przedział wiekowy 6 – 10 lat;
 • (roczniki 2009 – 2005)

 • Kategoria 2 – przedział wiekowy 11-15 lat;
 • (roczniki z przedziału 2004-2000)

 • Kategoria 3 – od lat 16.
 • (rocznik 1999 i starsze)

  Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć uzupełnioną kartę zgłoszeniową oraz płytę CD z nagraniem dwóch dowolnych utworów w wykonaniu uczestnika. Kartę oraz płytę należy dostarczyć do Dworku na Długiej do 10 sierpnia 2015 r. Spośród nadesłanych zgłoszeń do finału zakwalifikowane zostaną osoby wyłonione przez organizatora. 18 sierpnia 2015r. na stronie kulturalna.warka.pl opublikowana zostanie lista zakwalifikowanych uczestników.

  Podczas koncertu finałowego 30 sierpnia 2015r. odbędzie się głosowanie publiczności. Dzięki czemu przyznana zostanie jednemu z uczestników konkursu nagroda publiczności.

  Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem, oraz o wypełnienie karty zgłoszeniowej.

  Zachęcamy do udziału w konkursie! Być może to właśnie na Ciebie czekają sława i nagrody…

  Kamila Gostkowska

  Banerek WMS

  Tygodnik OKO

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.