Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

MIAŁ PONAD 5 PROMILI I PROWADZIŁ!

Czerwiec 10, 2014

Dzięki sygnałom dotyczącym nietrzeźwych kierowców, policjanci udaremnili dalszą jazdę kolejnym nieodpowiedzialnym kierującym. Jeden z nich miał ponad 5 promili alkoholu w organizmie.

W poniedziałek po południu policjanci z Iłży otrzymali sygnały od mieszkańców o nietrzeźwych kierujących. Podejrzewali, że osoby te mogą prowadzić pod wpływem alkoholu i tym samym stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci natychmiast pojechali by to sprawdzić. Pierwszego z nieodpowiedzialnych kierujących zatrzymali w Wójtowskim Młynie. 56-letni mieszkaniec gminy Iłża kierował zaprzęgiem konnym mając 1,5 promila alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia zaprzęgów konnych. Kolejnego zatrzymali chwilę po tym w Chwałowicach. 38-letni kierowca volkswagena passata miał ponad 5 promili alkoholu w organizmie.

– Dziękujemy za sygnały od mieszkańców. Dążenie do eliminowania z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu powinno być wspólnym celem policji i innych uczestników ruchu drogowego, ponieważ znacznie przyczynia się to do poprawy bezpieczeństwa nas wszystkich – mówi Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Zatrzymani wczoraj kierowcy odpowiedzą za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

KMP Radom

 

Jedna odpowiedź do “MIAŁ PONAD 5 PROMILI I PROWADZIŁ!”

  1. Joanna pisze:

    Nadzwyczaj ścisłe rewelacje. Fajny dziennik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.