enea_kozienice

WYGRANA W MECZU NA SZCZYCIE!

Luty 27, 2014

MG UKS KOZIENIC: SHMOOLKY DAMAX WARSZAWA 89:82

WSPANIAŁA PIERWSZA KWARTA, przegrana druga i zaciety bój juz do końca. Tak w skrócie można opisać dzisiejszy mecz, w którym nasza druzyna wystapiła osłabiona brakiem Dominika wólczyńskiego (egzaminy), a w połowie drugiej kwarty z tego samego powodu halę opuścił Artur Kulik- wspaniale rzucający za 3 punkty w I kwarcie. GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU,TRENERA, PREZESA I WIERNYCH KIBICÓW!

W niedzielę mecz na szczycie

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu koszykarzy MG UKS Kozienice. W sobotę podopieczni Romana Bukalskiego wygrali na wyjeździe z Przyszłością Zielonka 67:55.
Po dwóch seriach spotkań wyraźnie na prowadzeniu zespoły z Warszawy i Kozienic. Te drużyny są o krok od zapewnienia sobie awansu do dalszych gier. Tym bardziej emocjonująco zapowiada się niedzielny mecz na szczycie. Na parkiecie kozienickiej hali sportowej MG UKS podejmie Shmoolky Warszawa. Początek o godzinie 13.30. Wstęp wolny.