Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

LIPCOWY POŚCIG. 211 km/h

Wrzesień 6, 2013

Policjanci z kozienickiej „drogówki” zatrzymali po trwającym kilka minut pościgu kierującego motocyklem suzuki. Trzydziestolatek z Mazowsza ignorował znaki dawane przez patrol do zatrzymania. Uciekając popełniał szereg wykroczeń, stwarzając zagrożenie dla innych pojazdów i pieszych. W sumie motocyklista popełnił kilka wykroczeń, za które otrzymał 56 punktów karnych. Mężczyzna za swoją szaleńczą jazdę stracił także prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kozienicach na drodze K48 w Głowaczowie zobaczyli kierującego motocyklem suzuki, który nie zwracał uwagi na obowiązujące przepisy. Mężczyzna jechał bardzo szybko nie zważając na innych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi, jadąc radiowozem z videorejestratorem, chcieli zatrzymać jednoślad do kontroli. Motocyklista jednak nie reagował na ich sygnały i zaczął uciekać.

Policjanci podjęli pościg rejestrując brawurową jazdę motocyklisty, który m.in. nie stosował się do znaków poziomych, omijał wysepki z lewej strony. Kilka razy o mały włos nie doprowadził do zderzenia z innymi pojazdami. Ucieczka mężczyzny zakończyła się w Kozienicach, po 20 kilometrach. Na motocyklistę, za popełnione wykroczenia drogowe nałożono 56 punktów karnych. Całość zgromadzonych w sprawie materiałów zostanie przekazana do sądu. Policjanci zatrzymali już mężczyźnie prawo jazdy.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu /RJ

OD REDAKCJI: Pościg miał miejsce 16 lipca, co widać na filmie ( w lewym górnym rogu) ale dopiero teraz został opublikowany przez KWP w Radomiu- wynika to prawdopodobnie z trwającego postępowania w sprawie.  jak do tej pory to TYLKO  nasza redakcja zauważyła ten fakt!!!

http://www.kwp.radom.pl/56-punktow-karnych-dla-motocyklisty,pa1,9306,0

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.