Informator


  • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
    ENEA WYTWARZANIE
    25 sierpnia 2016

    enea_kozienice

Z KRONIKI POLICYJNEJ…

Lipiec 20, 2015

Policjanci z wydziału d/w z przestępczością przeciwko mieniu radomskiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca Radomia, który miał przy sobie narkotyki, a w trakcie wykonywanych czynności chciał przekupić policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a policjanci po przeszukaniu mieszkania zatrzymanego znaleźli nielegalne wyroby tytoniowe.

W czwartek (16.07) wieczorem funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zauważyli na ulicy Grzecznarowskiego zaparkowany pojazd marki renault, którego kierowca nerwowo się zachowywał próbując coś ukryć. Gdy policjanci podeszli do auta, mężczyzna trzymał woreczek z sypką substancją, w którym jak się okazało były narkotyki. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas wykonywanych czynności zaproponował łapówkę w wysokości 2 tysięcy złotych. 31-letni mieszkaniec Radomia trafił do policyjnego aresztu.

Na tym jednak sprawa się nie zakończyła. Policjanci przeszukali posesję, na której zatrzymany mieszka z rodzicami i ku ich zdumieniu znaleźli nielegalne wyroby tytoniowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli 530 kg liści tytoniu, 11 kg krajanki tytoniowej oraz ponad 6 tys. sztuk papierosów tzw. samoróbek i urządzenia służące do wytwarzania papierosów. W tej sprawie zatrzymany został także nietrzeźwy 58-letni ojciec właściciela nielegalnego towaru.

Policjanci prowadza kolejne czynności w tej sprawie.

Justyna Leszczyńska

Obraz 063

Obraz 069

Obraz 079

Obraz 081

Tygodnik OKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.