Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

KRÓLEWSKIE ŹRÓDŁA-WAŻNY KOMUNIKAT NADLEŚNICTWA

Kwiecień 3, 2014

UWAGA! Zmiana dojazdu do „Królewskich Źródeł”
Nadleśnictwo Kozienice informuje, że z powodu remontu w dn. 07-15. 04.2014r. zamknięta będzie droga dojazdowa do „Królewskich Źródeł” ( dotyczy odcinka o nawierzchni gruntowej).

Dojazd do kompleksu turystyczno-rekreacyjnego „Królewskie Źródła” w w/w czasie będzie dopuszczony objazdem : skręt z drogi wojewódzkiej Radom- Kozienice w tłuczniową drogę – dojazd pożarowy nr 301 ( jadąc ze strony Radomia skręt w prawo, przed tzw. „Babią Górą”). Objazd ten na czas w/w remontu zostanie specjalnie oznakowany, a rogatki zainstalowane na drodze nr 301 będą w tym terminie otwarte. Z góry przepraszamy za powyższe utrudnienia.
Jednocześnie informujemy, że z powodu stwierdzanego, wzmożonego natężenia ruchu turystycznego do „Królewskich Źródeł” występującego w dniach weekendowych, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami , wystąpiła konieczność kierowania ruchem pojazdów przez pracowników ALP . Sytuacja taka miała już miejsce w ostatnią niedzielę , tj. 30.03.14r. i wiele wskazuje na to, że może powtarzać się cyklicznie. Dlatego odwiedzających obiekt przestrzegamy, że w przypadku zapełnienia się miejsc postoju przy obiekcie mogą zostać skierowani do zaparkowania samochodów na wysokości początku odcinka tłuczniowego drogi dojazdowej.
Uprzedzamy jednocześnie, że pracownicy ALP skierowani do prowadzenia wyżej opisanych czynności działający na zlecenie i w imieniu Nadleśniczego , przy wykonywaniu czynności służbowych będą korzystać z ochrony prawnej, przewidzianej w przepisach prawa karnego dla funkcjonariuszy publicznych.

MAPKA:ŹRÓDŁA_Mapka sytuacyjna

3 odpowiedzi na “KRÓLEWSKIE ŹRÓDŁA-WAŻNY KOMUNIKAT NADLEŚNICTWA”

 1. Marcin pisze:

  rowerem pewnie dojedzie się bez problemu.

 2. Bronek pisze:

  Nie po to kupiłem fure żeby dymać na rowerze.

 3. Johnny pisze:

  Oj bronek bronek, przeciez od ciebie ze wsi piechota sie dojdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.