Informator


 • NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE
  ENEA WYTWARZANIE
  25 sierpnia 2016

  enea_kozienice

KOZIENICE.RUSZA BUDOWA CENTRUM ZA BLISKO 41 MLN. ZŁOTYCH!

Sierpień 14, 2013

IMG_2419

Czwartek 8 sierpnia. Kilka minut po godzinie dziesiątej w gabinecie burmistrza Kozienic odbyło się podpisanie umowy na budowę
centrum kulturalno-artystycznego w Kozienicach. Wykonawcą zadania jest radomska firma ROSA-BUD.
Tak wyglądać ma przyszłe Centrum:
centrum_1
O tym jak ma wyglądać Centrum pisaliśmy w 1 tegorocznym wydaniu tygodnika OKO:

http://archiwum.tygodnikoko.pl/wp-content/uploads/2013/06/1_2013.pdf

2 odpowiedzi na “KOZIENICE.RUSZA BUDOWA CENTRUM ZA BLISKO 41 MLN. ZŁOTYCH!”

 1. jurek pisze:

  Dyrekcja szpitala w Kozienicach wprowadziła od 1 sierpnia kolejne utrudnienia dla ludzi chorych , utrudniona dostęp do wejścia głównego w szpitalu poprzez odgrodzenie znacznej części parkingu i terenu w prowadzając opłaty . Szczególnie dotkliwe jest to dla osób starszych i schorowanych gdyż za każde nawet podwiezienie pod schody , nie mówiąc już o parkowaniu pobierana jest opłata . Jest to amoralne , żerowanie na ubogich i starszych osobach często kalekich z problemami ruchowymi by dodatkowo pobierać z nich opłatę , Przecież pacjent ten i tak zostawia w szpitalu pieniądze , czy to wykonując badania czy korzystając z przychodni . Proszę redakcję OKO o prześledzenie tej sprawy KTO PODJĄŁ TAKĄ DECYZJĘ / BY BYŁO WIADOMO NA KOGO NIE GŁOSOWAĆ W NADCHODZĄCYCH WYBORACH / I KTO NA W TEN SPOSÓB CHCE ZAROBIĆ ?

 2. Mariusz pisze:

  Od dłuższego czasu nieobecności, wybrałem się wreszcie na OSiR. Piękna promocja w mediach ogólnopolskich tego miejsca a ja się pytam: Z czym do ludzi?
  – te małe domki drewniane straszące swoim wyglądem na pewno nie zachęcą do wypoczywania. Na tarasie może warto by zainwestować w jakiś niewielki budyneczek pod gastronomię, bo aż się prosi o to. Amfiteatr również powiedziałbym całość (muszla,widownia) do wymiany. siedzenia już nie modne, wyblaknięte od słońca, popękane. Muszla-oglądając ją w telewizji też nie robi wrażenia, zbyt wąska, podest chyba czeka na podobne zdarzenie jak to było kiedyś w opolu, gdzie jedna artystka wpadła w dziurę, też się nie zdziwię jak ktoś „orła wywinie”, no i może warto zmienić kolor na jaśniejszy. Kolejna sprawa: za dużo imprez zostało ściągniętych do Kozienic, zarówno tych sportowych jak medialnych (kulturalnych) nie sądzę aby to wszystko było za free. Może warto zainwestować te pieniądze na ważniejsze wydatki w mieście, jak walką z bezrobociem wśród młodych ludzi, którzy uciekają z miasta czy też barierami architektonicznymi, z którymi osoby niepełnosprawne maja problem na co dzień. Jest, naprawdę dużo innych wydatków ważniejszych niż festiwale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.